İtopya hakem heyetinin kararını uygulamıyor

Merhaba. Tarafımca şikayetim kabul edilen kararı İtopya'ya PDF olarak ilettim. İlettikten sonra ilgili birime ulaştırılmıştır dedi mail üzerinden görüştüğüm arkadaş fakat 3 haftadır geri dönüş yapmadılar. İşi yokuşa sürüyolar. İcra takibi hakkında yardımcı olabilecek var mı? Nereden ve nasıl başlatabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yakında incehesap ile de aynı süreci yaşayabilirim. Karar bugün çıkmış ama yüklenmemiş. Yakında eve gelir herhalde. Gittigidiyordan ablosuz msi gm41 yerine kablolu msi gm41 mouse göndermişlerdi.
Burdan paylaşır mısın kararnameyi? Bakalım heyet ne diyecek bu duruma. Yanlış gönderimde nasıl bir yargılama yapıyolar merak ettim. :D

Burdan paylaşır mısın kararnameyi? Bakalım heyet ne diyecek bu duruma. Yanlış gönderimde nasıl bir yargılama yapıyolar merak ettim. :D
Yanlış değil bilinçli gönderim. Başka forumda iki arkadaş daha aldı onlara da kablolu gönderdi ve yanlış ilan vermişim gönderin iade alayım dedi. Onlar iade ettiler ben kanuni hakkımı kullandım. Ama karar değişim yönünde çıkar da uygulamazsa hehalde iade gibi olur onda da yine tüketici zararda. Ürün fiyatı katlandı.

Yeni konular

Geri
Yukarı