İtopya İade Almıyor

İtopya'dan hazır sistemi özelliştirerek aldım, kasanın stock fanlarından biri çalışmıyor. 14 gün koşulsuz iade hakkımız olduğu halde iade almıyorlar, ayrıca maillere geri dönmüyorlar, siteden iade talebine de bakmıyorlar. Bir şey alırken iki kere düşünün diye yazıyorum, hele ki bu yoğunluklarında hiç bulaşmayın.

Vakit kaybetmeden tületici hakem heyetine başvur.

İtopya'dan hazır sistemi özelliştirerek aldım, kasanın stock fanlarından biri çalışmıyor. 14 gün koşulsuz iade hakkımız olduğu halde geri iade almıyorlar, ayrıca maillere geri dönmüyorlar, siteden iade talebine de bakmıyorlar. Bir şey alırken iki kere düşünün diye yazıyorum, hele ki bu yoğunluklarında hiç bulaşmayın.
Geçmiş olsun, tüketici haklarına başvurun ama işin sonunda iyiki fanla kurtardık diyebilirsin maalesef.

İtopya çok sıkıntılı bir firma nasıl bukadar reklam döndürüyorlar internette youtube ta anlam veremiyorum. Birşey alırsınız sıkıntı çıkmazsa şanslısınız ancak bir problem çıktı birine ulaşmanız Allah yardımcınız olsun.
Reklamını yapan prim için para için yapıyor hocam. Kaliteli bir firma olsa bu kadar şikayet olmazdı zaten. Bedava ürün verse, insan şüphelenmeli bu firmadan okuduklarıma göre.

Geri
Yukarı