İtopya iade süreci nasıl işliyor?

Biosss

Hectopat
İtopya'dan almış olduğum RAM'ler mavi ekran sıkıntısı veriyor. Ürünler elime ulaşalı 4 gün oldu. İade süreci nasıl oluyor? Kolay bir şekilde iade edebilir miyim?

Ben de kutusunu açmadığım ram iade edeceğim. Mağazalarından iade edebiliyor muyuz?
Kutusunu açmadığım için kabul edeceklerdir ama durum nasıl işler bilgisi olan var mı?
Bana zaten ürünleri 18 günde ulaştırdılar. Şimdi de RAM'ler hem belirtilen değerlerde çalışmıyor hem de düşük değerlerde mavi ekran veriyor.
Bu arada ramler uyumsuz olduğu için olabilir. Mavi ekran hataları uyumsuz ram durumlarında olur. Gelen rami tek tek deneyerek kontrol edin. Sıkıntı çıkmıyorsa ramlerde sıkıntı yoktur. Diğer ramlerinizle uyumsuz çalışıyordur

Ben satın aldıktan sonra 12 gün kargoya verilmeyen ürünün iptal etmeye çalışıp para iadesinin bankaya iletilmesi için 3 hafta bekledim, siz az çok tahmin yürütebilirsiniz buradan.

Zaten iki tane aynı marka 8 GB RAM aldım. Ayrıca 3200 MHz demelerine rağmen ürün 3200 olunca bilgisayar açılmıyor. Düşürüyorum bu kez de mavi ekran veriyor. Oyunlardan atıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı