İtopya iade süreci nasıldır?

Leadburak

Hectopat
2 gün önce aldığım RAM'i denedim ve benim anakartımın bozuk olduğunu öğrendim. Ertesi gün iade için götürdüm şubeye acılan ürün olduğu için alamam falan dedi. Başta ben de biraz direttim, ürünü garantiye gönderip çalışıp çalışmadıklarına bakılıp tekrar kutulanıp satılabilir olduğu zaman iade ücretimi alabileceğim söylendi. Böyle mi gerçekten prosedür? Bilen varsa açıklayabilirse sevinirim. Aradıklarında biraz da olsa bilgili olarak konuşmak istiyorum.

2 gün önce aldığım RAM'i denedim ve benim anakartımın bozuk olduğunu öğrendim. Ertesi gün iade için götürdüm şubeye acılan ürün olduğu için alamam falan dedi. Başta ben de biraz direttim, ürünü garantiye gönderip çalışıp çalışmadıklarına bakılıp tekrar kutulanıp satılabilir olduğu zaman iade ücretimi alabileceğim söylendi. Böyle mi gerçekten prosedür? Bilen varsa açıklayabilirse sevinirim. Aradıklarında biraz da olsa bilgili olarak konuşmak istiyorum.

Benim aldığım monitörde pixel çıktı ve pixel kabul etmiyoruz dediler. Babamı verip ağır bir dille konuşturunca monitörü getirin bir seferlik değiştirelim demişlerdi. Sizde direnin.

İtopya'dan bir şey alıp da beğenmediğinizde ve ya bozuk geldiğinde geçmiş olsun, adamı uğraştırır dururlar.

Ürün sorunsuz ise iade almayabilirler. İade talep
etmeniz için ürünün ayıplı ( sorunlu ) olması gerekir.

Ürün sorunsuz ise iade almayabilirler. İade talep
etmeniz için ürünün ayıplı ( sorunlu ) olması gerekir.
İnternetten alınan ürünlerde 14 gün içerisinde koşulsuz şartsız tam para iadesi almak zorundalar. Hijyen ürünleri bundan muaf.

Son düzenleme:
ya bana da bunu dediler üsteleyerek kendiniz satarsınız falan diyerek bir kaç kere bende yok ürünü her türlü iade etmek istiyorum dedim nerde nasıl satıcam allah aşkına

Ya bana da bunu dediler üsteleyerek kendiniz satarsınız falan diyerek birkaç kere bende yok ürünü her türlü iade etmek istiyorum dedim nerede nasıl satacağım.
Eğer Mağazadan aldıysanız iade alma zorunlulukları yok, onu söyleyeyim. Ama internetten aldıysan almak zorundalar.

THH'ye başvuracağını üstü kapalı bir şekilde söyle, iade almak ZORUNDALAR. Lamı cimi yok zorundalar. Almazlarsa THH'ye başvur çözerler sorunu güzelinden bir de ceza verirler.

Kanuna göre mağazaların satmış oldukları ürünleri sebepsiz yere iade alma zorunlulukları yoktur.
Ama düzgün birisini bularak ikna edebilirsiniz.

Doğru hocam ben internettten alınan ürünler için yazmıştım, kusura bakmayın.

Geri
Yukarı