İtopya işlemci söker mi?

Bunu onlara neden göndereceksin ki?

AM4 işlemcili bir anakart olduğunu belirtmek istediğim için sistemimi paylaşmıştım. Ceza aldığım için yanıt veremedim. Yakınımda bir mağaza var oraya götürmeyi düşünmüştüm.
Hocam işlemciyi sökerken pinlere zarar vermeniz imkansız. Fanı kaldırırken zarar gelmez. İşlemcinin tırnağını kaldırırkende.

Biraz kendi korkum riske girmemek içindi.

AM4 işlemcili bir anakart olduğunu belirtmek istediğim için sistemimi paylaşmıştım. Ceza aldığım için yanıt veremedim. Yakınımda bir mağaza var oraya götürmeyi düşünmüştüm.

Çok saçma. Korkunun ecele faydası yok en basit bilgisayarcı 30 40 TL hatta kazıkçıysa 50 60 TL bile alabilir.
Ayrıca pin falan da çalabilir tanıdık değilse anlamazsınız bile.

Çok saçma. Korkunun ecele faydası yok en basit bilgisayarcı 30 40 TL hatta kazıkçıysa 50 60 TL bile alabilir.

Gözümün önünde sökerse anlarım diye düşünmüştüm.

hahaha pin mi çalabilir, ne pini hocam :D

gel ben sökeyim hocam, o ara ekran kartını cebe atarım :D

Merhaba arkadaşlar, 2018'de İtopya'dan alınmış bir kasam var acaba işlemciyi sökebilirler mi? Daha önce tecrübesi olan var mı? Konuyu doğru yere mi açtım bilmiyorum. Yanlışsa kusura bakmayın.

Dostum işlemci sökmek kolay bir şey dikkat edin hafifçe nazikçe çıkarın devrelerin olduğu yeri pecete veya beyaz ters bırak yeter devre ustte kalsın.

Geri
Yukarı