İtopya kargolama yöntemi

Teğmen34

Picopat
Daha fazla  
Yakında İtopya'dan bilgisayar almayi düşünüyorum. Kargolama yöntemi nedir acaba? Yani şu şekilde kutu içeriginde sistem parcalarinin kutusu oluyor mu ayrıca ekran kartı nasıl gönderiliyor? Bilenler cevap verebilirse cok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet parçaların kutularını yolluyorlar. Zaten kutu olmadan olmaz. İade değişim vs. Kutusuz yapamazsınız.

Hazır sistemlerin ekran kartı ve kule tipi soğutucu dışındaki tüm parçalarının montajı yapılmaktadır. Ekran kartı kargoda hasar görme ihtimali nedeniyle kutusunda gönderilmekte, montajı müşteri tarafından yapılmaktadır. Montaj işlemiyle ilgili detaylı bilgiyi ITOPYA.COM Youtube kanalındaki Ekran kartı nasıl takılır? videosunu izleyerek edinebilirsiniz.

Şuraya yazmadan bir sitesine baksan, tüm sorularının cevabı var aslında.

Yakında İtopya'dan bilgisayar almayi düşünüyorum. Kargolama yöntemi nedir acaba? Yani şu şekilde kutu içeriginde sistem parcalarinin kutusu oluyor mu ayrıca ekran kartı nasıl gönderiliyor? Bilenler cevap verebilirse cok sevinirim.
Ekran kartı ayrı, diğer bileşenler kasa içinde montajlı şekilde kasanın kutusunda geliyor montajlı sistem alırsan. Ekran kartı ve diğer kutulu bileşenlerin (tray bileşen varsa onların kutuları olmaz) kutuları ayrı bir kutuda gönderiliyor.

Her şey monteli, ekran kartını ayrı kendi kutusunda gönderiyorlar diye biliyorum.

Şuraya yazmadan bir sitesine baksan, tüm sorularının cevabı var aslında.
O zaman forumlar niye var hocam insanlar soru sorsun diye yok mu?
Evet parçaların kutularını yolluyorlar. Zaten kutu olmadan olmaz. İade değişim vs. Kutusuz yapamazsınız.
Teşekkür ederim
Her şey monteli, ekran kartını ayrı kendi kutusunda gönderiyorlar diye biliyorum.
Teşekkür ederim
Ekran kartı ayrı, diğer bileşenler kasa içinde montajlı şekilde kasanın kutusunda geliyor montajlı sistem alırsan. Ekran kartı ve diğer kutulu bileşenlerin (tray bileşen varsa onların kutuları olmaz) kutuları ayrı bir kutuda gönderiliyor.
Teşekkür ederim

Hocam umarım bu uyarıyı sadece bana yapmıyorsunuzdur.
Elimden geldiğince gördüğüm her üyeye yazmaya çalışıyorum. Konunun başlığını yazarken çözüm aşağıda çıkıyor ama ona rağmen ona bakmaya bile tenezzül etmeden konu açıyorlar. Sevmediğim bir durum, bu yüzden lafımı esirgeyemedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı