İtopya kargolamama süreci

26'sında İtopya'dan ürün aldım fakat hala ürün elime gelmedi. Müşteri hizmetlerini aradığımda en geç cuma günü kargoda dediler. Sizce geçiştiriyorlar mı? Ürünlerim cuma gelmezse ne yapayım?

Efsane Cuma'dan falan oluşan bir yoğunluk olabilir ama İtopya'da son zamanlarda müsteri hizmeti ve kullanıcı memnuniyeti bakımından iyi olduğunu da söyleyemeyiz.

26'sında İtopya'dan ürün aldım fakat hala ürün elime gelmedi. Müşteri hizmetlerini aradığımda en geç cuma günü kargoda dediler. Sizce geçiştiriyorlar mı? Ürünlerim cuma gelmezse ne yapayım?
Kuzenim de aynı tarihlerde almıştı dün veya bugün kargoya vermişler. Sizde bekleyin yakında gelir diye düşünüyorum.

Daha yeni İtopya'dan sistem aldım sorunsuz bir şekilde elime ulaştı ancak bunu donanım arşivi'ne borçluyum, bizzat gidip oradaki elemanlarla konuştu, İtopya öyledir, aldıysan bekleyeceksin. Çoğunlukla geç gelir ama sağlam gelir. Benim deneyimim böyle.

İtopya bu aralar kargolama konusunda çok geç kalıyor yapılacak bir şey yok. Bekleyeceksiniz ya da iptal edeceksiniz.

Hocam ben İtopya'dan kulaklık aldım 700 liraya siparişimi iptal ettim, 6-7 gün oldu halen onaylamadılar ve para daha gelmedi bu rezalet sitelerden uzak durun. Şikayetvar sitesine girdiğiniz de zaten görürsünüz insanları nasıl mağdur ettiklerini. Bu arada ilk alışverişimdi buradan ve son oldu.

Forumda kargosu 1 Ay'ı bulanlar var. Tek çareniz beklemek.

Hocam arkadaşın 4 günde geldi şaka gibi.
İtopya bu aralar kargolama konusunda çok geç kalıyor yapılacak bir şey yok. Bekleyeceksiniz ya da iptal edeceksiniz.

2 Hafta beklemişim dahA beklersem yılbaşı indirimlerinden dolayı yine yollayamazlar :D .
Hocam sonunda sevke hazır oldu az önce bakalım kaç güne kargoya verirler :D.
En sonunda sevk e hazır oldu.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı