İtopya kulaklık iadesi kabul etmiyor

Hocam öncellikle yanlış bilgilendirmenizi düzelterek hemen konuya girmek istiyorum altını çizerek söylüyorum kulak üstü kulaklıklar hijyen ürünü değildir forumda binlerce kulak üstü kulaklıktan THH gidip de tüketici haklarının kulak üstü kulaklıklara hijyen ürünü demediğinizi görüntüleyebilirsiniz aşağıda bırakacağım iki görsel iki farklı satıcıdan almış olduğum kulkaüstü kulaklıklarının cayma hakkı kapsamında iade ettiğim görsellerdir insanlara yanlış bilgilendirme yapmayınız.
Sözleşmelerde Kulaklık diye geçmekte, şayet kulak üstü kulaklık hijyen sınıfına girmiyor ise başvursun tabii. Başkasına yapıldı ise kendine de yapılsın, yapılmalı.

Lakin attığın yoruma cevap bile vermeden bu şekilde saldırgan bir tepki vermen çok sevimsiz ve yanlış. Özel bir durum var ise üstteki mesajda gayet güzel açıklamışsın. Bende öğrenmiş oldum. Şu yaptığın çirkeflikten başka bir şey değil. Yazık sana. Ben titizleniyorum demedim, sözleşmedeki bulunma sebebini belirtmiştim ama acıyarak okudum 2. mesajını.

Kulaküstü kulaklıklar hijyen sınıfına girmiyor. Kulakiçiler giriyor.
Böyle bir ayrımdan haberdar değildim. Kesinlikle THH'ye başvurmalı bu durumda @Betalurji Sonuçta ortada bir adalet var ise herkese olmalı.

Sözleşmelerde kulaklık diye geçmekte, şayet kulak üstü kulaklık hijyen sınıfına girmiyor ise başvursun tabii. Başkasına yapıldı ise kendine de yapılsın, yapılmalı.

Lakin attığın yoruma cevap bile vermeden bu şekilde saldırgan bir tepki vermen çok sevimsiz ve yanlış. Özel bir durum var ise üstteki mesajda gayet güzel açıklamışsın. Bende öğrenmiş oldum. Şu yaptığın çirkeflikten başka bir şey değil. Yazık sana. Ben titizleniyorum demedim, sözleşmedeki bulunma sebebini belirtmiştim ama acıyarak okudum 2. mesajını.

Böyle bir ayrımdan haberdar değildim. Kesinlikle THH'ye başvurmalı bu durumda @Betalurji sonuçta ortada bir adalet var ise herkese olmalı.

Sert çıkışmamın yanlış anlaşıldığının farkındayım fakat isterseniz sizin yazdığınız yorumu 3 kişinin beğenmesi ve arkadaşının yasal hakkını kullananamasına sebeb olacağından sinirlenip çıkıştım ama dediğim gibi tekrardan kusura bakmayın ve yorumunuzu düzeltebiliyorsanız düzeltin satıcılar her önüne gelene hijyen demeye çok meraklı.

Yeni konular

Geri
Yukarı