İtopya vs Vatan Bilgisayar

8K'ya çıkabilirseniz bu güzel hocam:
Yoksa VA panel olan bir model alınabilir ancak.
Bakıyorum hocam bunada baktimda daha uygunlari zar zor bulunuyor mecbur bunu alıyorum yada 1080p 240 bir tane.

Bakıyorum hocam bunada baktimda daha uygunlari zar zor bulunuyor mecbur bunu alıyorum ya da 1080p 240 bir tane.

240Hz olarak da bu iyidir:

ASUS 24,5" VG258QM 0.5Ms 280Hz FullHD FreeSync/G-Sync DP HDMI Gaming Monitör fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da söyle biside var sizinki daha mantıklı gibi

Stok yok bu üründe
Mağazaya getiririm sorun değil.

Hocam çok pardon benim bir adet 32 inç televizyonum var ve attığım bilgisayar monitörü vs ertesi gün alıyorum nerdeyse bu televizyonu çift monitör+ televizyon olarak bağlayabilir miyim hdmi ile veya neyle bağlanırsa bu televizyon ek olarak fps drop yaşatır mi ?Now that’s how you build a 3 monitor setup 🤯🙌 Who else wants this se... | TikTok örneğin böyle Televizyon bu kadar büyük değil ama gerek var mı.

Son düzenleme:
Mağazaya getiririm sorun değil.

Hocam çok pardon benim bir adet 32 inç televizyonum var ve attığım bilgisayar monitörü vs ertesi gün alıyorum neredeyse bu televizyonu çift monitör+ televizyon olarak bağlayabilir miyim HDMI ile veya neyle bağlanırsa bu televizyon ek olarak FPS düşmesi yaşatır mi?Now that’s how you build a 3 monitor setup 🤯🙌 Who else wants this se... | TikTok örneğin böyle Televizyon bu kadar büyük değil ama gerek var mı?

DP ile bağlayabilirsiniz hocam ve bir sorun olmaz muhtemelen.

Grafik veya FPS oyunlarında FPS düşürür mü çok drop yer mi?

Bir de DP gereksiz pahalı HDMI ile farkı ne.

Çok bir sorun olmaz büyük ihtimalle ve DP daha güncel bir kablodur alabilirsen odaha iyi olur yoksa HDMI da alabilirsin.

Geri
Yukarı