İtopya vs Vatan Bilgisayar

Evet araştırdım ama İtopya'da 2 kişi diyorsa vatan da 20 kişi diyor o yüzden şüpheliyim boş boşuna 3 4 bin lira çöpe atmak istemiyorum.

O zaman İtopya'dan alın hocam risk almak istemiyorsanız.

Aslında hiç birisi ama bu seçenekleri göz önünde bulundurarak itopya.
Arada 3 4 bin lira olduğu halde de mi itopya vatanın montajı ve garantisi nasıl?

O zaman İtopya'dan alın hocam risk almak istemiyorsanız.
Hocam biraz bakındım INTEL I5 12400F - MSI RTX3060 VENTUS - PRO H610M-G - CRUCIAL 500GB SSD - 16GBRAM fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da böyle bişi var itopyada topladığım 23bin aralarındaki park bu msi 3060 itopyadaki Asus 3060 linkteki anakart vs Asus b660m k hangisi iyi bilmiyorum birde kasa farkı linkteki msi benim düşündüğüm cooler master td 500 arada cidden fark var.

Son düzenleme:
Arada 3 4 bin lira olduğu halde de mi İtopya vatanın montajı ve garantisi nasıl?

Hocam biraz bakındım INTEL I5 12400F - MSI RTX3060 VENTUS - PRO H610M-G - CRUCIAL 500GB SSD - 16GBRAM fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da böyle bir şey var İtopya'da topladığım 23bin aralarındaki park bu MSI 3060 İtopya'daki ASUS 3060 linkteki anakart vs ASUS B660M k hangisi iyi bilmiyorum bir de kasa farkı linkteki MSI benim düşündüğüm Cooler Master td 500 arada cidden fark var.

Anakart, ekran kartı modeli ve kasa olarak İtopya'daki sistem daha iyi ama bu fark 7K'ya değmez gibi.

Anakart, ekran kartı modeli ve kasa olarak İtopya'daki sistem daha iyi ama bu fark 7K'ya değmez gibi.
Evet bende ona baktım değiştirme şansım olsa değiştirirdim.

Hocam sizden ricam itopyadan sistem önerir misiniz 20 22 arası belki biraz daha çıkabilirim .

Son düzenleme:

Geri
Yukarı