İtopya Müşteri Hizmetlerine Ulaşmak İmkansız

Ben de cuma günü bir sistem siparişi vermiştim dün kargoya verildi büyük ihtimalle yarın gelir. Yarın gelirse 6 gün sürmüş olacak. (Bayramın ikinci günü gitmiştim gerçekten inanılmaz kalabalıktı yoğunluğu bahane falan etmiyorlar gerçekten yoğunluk var)

Karşınızdakine ithamda bulunmadan önce biraz araştırmanız gerekiyor bence. Öte yandan haklısınız bilgilendirmeyi size en azından mail ile yapmaları gerekirdi. Reklamını yapmıyorum yalnızca kendi yaşadıklarımı aktarıyorum. Kaynak istiyorsanız buyrun : Kaynak

Herkes instagram kullanmiyor... Vermis oldugunuz kaynakta 14 haziranda kargoya verilecek gibi bir bilgi bulunmuyor. Bir arkadas cevap vermis cuma gunu vermis siparisi ve kargolanmis. Ben carsamba verdim nerede benimki nasil oncelik bu?

Herkes instagram kullanmiyor... Vermis oldugunuz kaynakta 14 haziranda kargoya verilecek gibi bir bilgi bulunmuyor. Bir arkadas cevap vermis cuma gunu vermis siparisi ve kargolanmis. Ben carsamba verdim nerede benimki nasil oncelik bu?
403638

Benimki 5 günde gelmiş oldu ama ekran kartı ve güç kablosunun bulunduğu kutuyu getirmeyi unuttukları için 6 gün sürdü windows kurdum tüm güncelleme sürücüler falan ne varsa yükledim şuan takır takır çalışıyor. Ama ryzen stickerini almışlar farkettim :D

Benimki 5 günde gelmiş oldu ama ekran kartı ve güç kablosunun bulunduğu kutuyu getirmeyi unuttukları için 6 gün sürdü windows kurdum tüm güncelleme sürücüler falan ne varsa yükledim şuan takır takır çalışıyor. Ama ryzen stickerini almışlar farkettim :D
Evet ben de ekran kartı kargosunun daha sonra geldiğini okudum 1-2 yerde.

Unutmamıştır onlar kardeşim stok yoktur. 😃 Neyse dün en önemli parça geldi monitörü kurdum monte ettim. Dizüstü bilgisayarımı bağladım kasa gelene kadar 120hz'nin keyfini sürüyorum. DP olmadığı için HDMI taktık en fazla 120hz destekliyor HDMI. Monitör merak edenler için;

Kargocular unutmuş 1 gün sonra sabah hemen geldi.
Unutmamıştır onlar kardeşim stok yoktur. [emoji2] Neyse dün en önemli parça geldi monitörü kurdum monte ettim. Dizüstü bilgisayarımı bağladım kasa gelene kadar 120hz'nin keyfini sürüyorum. DP olmadığı için HDMI taktık en fazla 120hz destekliyor HDMI. Monitör merak edenler için;

Yalnız arkadaşlar, bir şeyi es geçiyorsunuz; İtopya'da her zaman indirim var, dolayısıyla her zaman dolular ve telefonlarımıza ve e-postalarımıza cevap vermeyecek kadar meşguller. Fakat siz yine de Facebook sayfalarından mesaj atmayı deneyebilirsiniz. Bana oradan cevap veriyorlardı, 2 ay önce tabii, şimdi nasıl bilemem.

Geri
Yukarı