İtopya Rival 3 iadesini alır mı?

muhammed burak

Hectopat
1.04.2021 tarihinde İtopya tarafından aldıgım SteelSeries Rival 3 isimli fareyi elime küçük geldigi için iade etmek istedim. Saat öglen 1'de iade talebini oluşturdum sebebine ise memnun olmadıgımı işaretledim. Öglen 1'den belli iade talebiniz degerlendiriliyor diyor. Belki benim başka yapacak bir şeyim vardır. Sizce geri alırlar mı, ve nasıl bir yol izlemem lazım? Ürün kutusu lastigi poşeti her şeyi duruyor. Sapa sağlam ürün. Yardımınız için şimdiden teşekkür ederim.

1.04.2021 tarihinde İtopya tarafından aldıgım SteelSeries Rival 3 isimli fareyi elime küçük geldigi için iade etmek istedim. Saat öglen 1'de iade talebini oluşturdum sebebine ise memnun olmadıgımı işaretledim. Öglen 1'den belli iade talebiniz degerlendiriliyor diyor. Belki benim başka yapacak bir şeyim vardır. Sizce geri alırlar mı, ve nasıl bir yol izlemem lazım? Ürün kutusu lastigi poşeti her şeyi duruyor. Sapa sağlam ürün. Yardımınız için şimdiden teşekkür ederim.
Alabilirler bence.

İade, müşteri hizmetleri vs konusunda en çok sıkıntı yaşadığım firma itopyadir. Sözde hizmerleri var ulaşmak imkansiz 1 haftada veya daha uzun sürede anca dönüyorlar. Satış sonrası destek 0 desem yeridir. Bir tecrübem var kendileri ile ilgili ama yazmamak etik olur çünkü duysanız tercihi bırak siteye basmazsiniz bir daha. Normal şartlarda para iadenizi almaları lazım. Kimseye bu firmayı önermiyorum. Para iadenizi alıp uzaklaşın bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı