İtopya RTX oyun hediyesi nasıl alınır?

fornax74

Decapat
İtopya'dan MSİ RTX 2060 Gaming Z modelini satın aldım. 3 günlük yoğun uğraşlarım sonunda kendileriyle iletişime geçtim faturamı [email protected] üzerine yollamamı ve istediğim oyunu yazmamı söyledir. Ben de aynı dedikleri gibi yaptım. Ertesi gün kendilerinden bir mail geldi ama mailin içeriği e-faturam oyun kodu ibareli bir yer yok. Acaba oyun kodu faturanın içindeki bir yerde mi 'ETTN' yazan yerde koda benzer bir şey var ama Nvidia sitesinden denedim bir şey olmadı. Bilgisi olan biri yardım ederse çok iyi olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun kodunu size mail olarak yollamaları gerekiyor.
Eğer ki gelmediyse tekrar mail atıp oyun kodunun gelmediğini söyleyin.
Bu arada ürün elinize ulaştı mı?

Oyun kodunu size mail olarak yollamaları gerekiyor.
Eğer ki gelmediyse tekrar mail atıp oyun kodunun gelmediğini söyleyin.
Bu arada ürün elinize ulaştı mı?
Ürün elime ulaştı.
RTX 2060 kartlarda hediye yok diye biliyorum ama.
Hediye var BF5 veya Anthem oyunlarından bir tanesini alabiliyoruz.
Ben bahsettiğiniz maile faturamı attım bana mail ile kodu yolladılar.
İkinci bir mail yolladım bakalım ne zaman gelicek. Firma ile iletişim çok zor kuruluyor beklemekte insanı geriyor.

Bende Asus GeForce RTX2060 ROG Strix Advanced Edition 6GB GDDR6 192 Bit Ekran Kartı var. Satıcıya yazsam oyun kodu alabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende Asus GeForce RTX2060 ROG Strix Advanced Edition 6GB GDDR6 192 Bit Ekran Kartı var satıcıya yazsam oyun kodu alabilir miyim?
İtopya'da 25 Şubat'a kadar olan alışverişler için geçerliydi diğer siteler için bir bilgim yok.
Arkadaşlar Bügün tarih 3.3.2019 ve ben hayla kodumu alamadım 2 mail attım cevap yok. Buralarda yetkili bir arkadaş yokmudur sorunumu ileteyim. Başka türlü kendilerine ulaşılmıyor zaten müşteri ile iletişim resmen 0.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı