İtopya, sipariş iptal edilmesine rağmen para iadesi yapılmadı

Yok para iade edilmedi hala, bankaya görüştüm itopya falan bişi yapmamış telde arıyorum da 1-2 saatir açmıyor.
Ben de araştırdım biraz evvel banka ile de görüştüm. Onları aramadım hafta içi mesai saatleri içinde aradığımda bile ulaşamamıştım çünkü :D Banka müşteri hizmetleri yardımcı olup açıkladı, zaten satış sözleşmesinde de yazıyor fakat ben küçük ama önemli bir detay için aradım. itopya bankaya iade edecek, banka benim kredi kartıma. Sonra benim limitim 5.000 lira iken fazlalık olacak o fazlalığı da banka hesabıma atacaklar. Tüm bunlar şayet itopya iptal talebini onaylar ve iade işlemini gerçekleştirirse olacak :)

Siz havale yoluyla mı almıştınız? Ben kredi kartı ile aldım nakit ödeme yaparlar mı?
Kredi kartı
Ben de araştırdım biraz evvel banka ile de görüştüm. Onları aramadım hafta içi mesai saatleri içinde aradığımda bile ulaşamamıştım çünkü :D Banka müşteri hizmetleri yardımcı olup açıkladı, zaten satış sözleşmesinde de yazıyor fakat ben küçük ama önemli bir detay için aradım. itopya bankaya iade edecek, banka benim kredi kartıma. Sonra benim limitim 5.000 lira iken fazlalık olacak o fazlalığı da banka hesabıma atacaklar. Tüm bunlar şayet itopya iptal talebini onaylar ve iade işlemini gerçekleştirirse olacak :)
Öyle zaten kardeşim

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı