İtopya, sipariş iptal edilmesine rağmen para iadesi yapılmadı

u999

Hectopat
22 Kasım'da sipariş etmiştim, 3 gün sonra iptal ettim. "İptal talebiniz değerlendiriliyor" diyordu. 2 gün sonra "İptal edildi" diyor, ama para gelmedi?

Son düzenleyen: Moderatör:
22 Kasımda sipariş etmiştim, 3 gün sonra iptal ettim, "iptal talebiniz değerlendiriliyor" diyordu. 2 gün sonra "İptal edildi" diyor ama para gelmedi.
Banka şirketleri bu işleri geç yaptığı için para hesabınıza 1-2 hafta içerisinde yatıracaklardır.

Ürünün iade edildi ise paranız mesai saatleri içerisinde yatırılıyor fakat tam bir zamanlama verilmiyor diye biliyorum. Benzer bir şeyi ben n11’de yaşamıştım para gün içerisinde ve hafta içi yatırılmıştı. Bence beklemelisin acele etme.

İade uzun süre askıda bekliyor nedenini bilmiyorum. PayCell kartıma iade alacağım zaman arayarak taciz etmiştim resmen. 2 gün boyunca sürekli aradım ve iade yapıldı. Onun dışında İtopya iadem uzun sürmüştü biraz. Normal sizin durumunuz.

Ne oldu paranız iade edildi mi? Ben de kredi kartı ile almıştım ilk taksidi ödedim, siparişi iptal etmek istiyorum fakat nakit ödeme yapmıyorlar bildiğim kadarıyla. Bilgilendirirseniz sevinirim.

Ne oldu paranız iade edildi mi? Ben de kredi kartı ile almıştım ilk taksidi ödedim, siparişi iptal etmek istiyorum fakat nakit ödeme yapmıyorlar bildiğim kadarıyla. Bilgilendirirseniz sevinirim.
Yok para iade edilmedi hala, bankaya görüştüm itopya falan bişi yapmamış telde arıyorum da 1-2 saatir açmıyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı