İtopya Sipariş Rezaleti!

Cogu sitede siparis sikayetleri vb oluyor. Ben de İtopya'dan su an sıkntı ıcındeyım. Kasa geldi icnde PSU yoktu, geri yolladım 2-3 gune gelecek tekrar. Yanlıs model yollamıslar.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bilgisayar var PSU yok..

Valla internetten en azından oem ürünleri için alışveriş yapmanın bir artısını göremiyorum. Elinde hazır para varsa o zaman eh işte biraz artısı oluyor ama taksitle alacaksan ki çoğunluğumuz öyle yapıyor, vade farkı koydukları için normal mağaza fiyatlarına denk geliyor. O zaman niye internet ile uğraşayım ki elden almak varken.

Öncelikle merhabalar.
Yaklaşık 1 hafta önce İtopya'dan Corssair Vengeance marka 1 RAM sipariş ettim, fakat İtopya'ya adresmin tamamamını yazmama rağmen sadece ilimi ve ilçemi yazmışlar.
Bu sebeple RAM'ler karga şirketinin dağıtım merkezine gitmiş, dün İtopya'yaya mail attım ve siparişimin kargo şirketinin şubesinde olduğudunu söylemişlerdi, ve konum vermişlerdi ancak o adrese gittiğimde şube taşınmıştı. Sonra birilerine sorup taşındıklarını öğrendim taşındıkları yere gittiğimde ise benim yaşadığım yer ile onların ilgilenmediğini ve o ürünün şu an dağıtım merkezinde olduğunu söylediler. bunun ardından dağıtım merkezine gittim ve orada ise daha 10 gün geçmemesine rağmen ürünün sabah İtopya'ya geri gönderildiği söylendi ve adresim orada tam gözükmediği için zaten bana kargolanmadığı söylendi ve adresmin yenilenmesini talep etmem gerektğini söylediler. Daha demin onlara mail attım umarım artık işlerini adam akıllı yaparlar!
Öncelikle merhabalar.
Yaklaşık 1 hafta önce İtopya'dan Corssair Vengeance marka 1 RAM sipariş ettim, fakat İtopya'ya adresmin tamamamını yazmama rağmen sadece ilimi ve ilçemi yazmışlar.
Bu sebeple RAM'ler karga şirketinin dağıtım merkezine gitmiş, dün İtopya'yaya mail attım ve siparişimin kargo şirketinin şubesinde olduğudunu söylemişlerdi, ve konum vermişlerdi ancak o adrese gittiğimde şube taşınmıştı. Sonra birilerine sorup taşındıklarını öğrendim taşındıkları yere gittiğimde ise benim yaşadığım yer ile onların ilgilenmediğini ve o ürünün şu an dağıtım merkezinde olduğunu söylediler. bunun ardından dağıtım merkezine gittim ve orada ise daha 10 gün geçmemesine rağmen ürünün sabah İtopya'ya geri gönderildiği söylendi ve adresim orada tam gözükmediği için zaten bana kargolanmadığı söylendi ve adresmin yenilenmesini talep etmem gerektğini söylediler. Daha demin onlara mail attım umarım artık işlerini adam akıllı yaparlar!
[/QUO

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı