İtopya rezaleti

İstanbul bilişim içinde aynı şeyi demiş miydiniz?
Tabii ki de hayır. İtopya çok ayrı. Çoğu arkadaşım sistem topladı, ben kulaklık aldım, sadece bu kadar yoğunluğu kaldırabilecek altyapıları yok. 10 binlerce siparişi kargoya verip, sistem toplayanların sistemini hazırlayıp kargoya vermek çok basit bir şey değil. Zamanla aşacaklardır.

Müş. hizmetlerini aradım. 80 kişilik sıra 1 saatte bitti. Bana söyleneni söylüyorum, depolarını taşımışlar 1 hafta boyunca kargo yapamamışlar. Ayın 20. günü sipariş verdiğimi görünce çok özür dileriz beyefendi moduna da girdi. Özellikle sordum; "stokta olmayan ürünleri mi sattınız?"diye, bana firmalarla kampanyalı stok üzerinden zaten anlaşmalarının olduğunu söylediler. Yani normalde zaten 2-3 iş günü sonra kargoya verilecekti İtopya'ya stoğun gelmesi. Normalde sonrasında kargoya vereceklermiş, ama depo taşındı için verilememiş özet bu. Buna rağmen bana en geç cumaya kadar kargoya vereceklerini söylediler. "Depo taşırken kampanya yapmayacaksın kardeşim o zaman." diyecektim, karşımdaki bayan olunca üstelemedim. Sonuçta depo bizden kaynaklı değil. ' hafta sonra da yapabilirlerdi indirim. Patron araba alacak herhalde, bir daha asla alışveriş yapmam.

Suç kovid de degil. Suç biz de defil! Asil suc paralari faizde bekletip gec iade eden indirim diye 3-5 gün icinde göndeririz yazan itopya yoneticisinde.. Yazik !

1606897130367.png

UPS kaynaklı o UPS'in sistemine geç düşüyor.

İyi de dün verilen kargo bugün gelmedi farzı misal geç kaldılar, ok peki neden hareketlilik yok?
En azından yurt içi kargo olsa bile pakete yapılan Squad dersini sistemden görüyorduk.
Oradan kalktı buraya geldi bla bla.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı