İtopya siparişi iptal edilmeli mi?

Biraz sabredin. Daha 5 gün olmuş. Normalde bile çoğu zaman -montajlanacak sistem- siparişleri daha erken gönderemiyorlar. Benim geçen yıl kasım ayında İncehesap'tan aldığım sistem, siparişten 9 gün sonra kargolanmış ve 11.günde elime ulaşmıştı. Ancak sağlam ve kasanın kablo işi baya tertipli bir şekilde geldi. Sağ salim gelsin de beklemenin ziyanı onun yanında hiç bir şey.

Ayrıca şimdi iade isterseniz toplanmış sistem siparişi olduğu için iptal işlemine karşı çıkabilirler veya iade işlemi çok geç tamamlanabilir. Gecikmesi durumunda -söz gelimi iki hafta olsun- bir hafta sonra dolar yükselir, iki hafta sonra da fiyatlara zam gelir bu sefer zararlı çıkarsınız. Fiyatların çok oynak olduğu bu zamanda basit bir sebep için riske girmemeyi tavsiye ederim.

Montajlı sistemler için teslimat süresi en az 7 gün.
İtopya'nın sıkıntılı olduğunu da hesaba katarsanız 15 gün.
15 gün içinde elinizde olur muhtemelen.
Benim de başıma geldi efsane cuma zamanı. 11. gün monitörüm elime ulaşmıştı. Montaj gerektirmediği halde.

Bunların konusu çok fazla açıldı, eğer taksitli almadıysanız iptal edin ve daha ucuz bulduğunuz yerlerden alın.

Taksitli almıştım para iadesini önce taksitle ödeyecekti banka sonra bankayla konuşup direk aldık sonrasında Teknobiyotik'ten 1 hafta bile sürmeden sistemi sorunsuz aldım yanlış hatırlamıyorsam bir 5 gün falan sürdü.
Nakit almıştım.
Değerli yorumlarınız için çok teşekkürler.

Yorumlarınız kararımı çok iyi etkiledi ve güçlendirdi sabredip bekleyeyim o zaman sağsalim gelsin başka bir isteğim yok hepinize tel tek çok teşekkür ederim!

Yanlış anlama ama bende ilk İtopya'dan verdim sistemi ve tam 12 gün falan sistem kargoya bile verilmemiş gösteriyordu bence bir Teknobiyotik sitesinede bak derim ben sistemi oradan sorunsuz aldım ve 1 hafta bile sürmeden erkenden elime ulaştı boşuna bekleme İtopya ile derim ben tamamen yaşadıgım olayı direk olarak aktardım seçim senin ikisi de güvenilir firmalar ama İtopya ile sorun yaşayan insan sayısı çok fazla.

Ben olsam etmezdim zaten sistem topluyorsun beklemek gerek biraz ama sana kalmış bir şey çok ucuza almadıysanız ifadede edebilirsin.

Mesela ben 600₺ ucuza monitör aldığım için 12 gün beklemiştim. D

sistem 21.12.2020 de araya haftasonu girmesine rağmen ( 5 gün sonra ) elime ulaştı herhangi bi sorun cıkmadı montajlı sistemin bu kadar hızlı geldiğine bende şaşırdım doğrusu. İyi ki iptal ettirmemişim hepinize çok teşekkürler <3

Geri
Yukarı