İtopya siparişi kargoya vermedi

Müş. hizmetlerini aradım. 80 kişilik sıra 1 saatte bitti. Bana söyleneni söylüyorum, depolarını taşımışlar 1 hafta boyunca kargo yapamamışlar. Ayın 20. günü sipariş verdiğimi görünce çok özür dileriz beyefendi moduna da girdi. Özellikle sordum; "Stokta olmayan ürünleri mi sattınız?"diye, bana firmalarla kampanyalı stok üzerinden zaten anlaşmalarının olduğunu söylediler. Yani normalde zaten 2-3 iş günü sonra kargoya verilecekti İtopya'ya stoğun gelmesi ile beraber.. Normalde sonrasında kargoya vereceklermiş, ama depo taşındı için verilememiş özet bu. Buna rağmen bana en geç cumaya kadar kargoya vereceklerini söylediler. "Depo taşırken kampanya yapmayacaksın kardeşim o zaman." diyecektim, karşımdaki bayan olunca üstelemedim. Sonuçta depo bizden kaynaklı değil. ' hafta sonra da yapabilirlerdi indirim. Patron araba alacak herhalde, bir daha asla alışveriş yapmam.
Bu Burcu tek çalışan sanırım maillerime de cevap veren Burcu'ydu. Telefonuma 1 saatin sonunda cevap veren de Burcu'ydu. :D

Bana da Burcu cevap verdi. :D

Hocam hem şube açılışı hem black friday hem depo taşınması işlerini aynı haftaya sığdırmak büyük eşeklik bence. Bir işi yapmadan önce müşterilerini düşünmek zorundasın. İndirimi 3-4 gün sonra yapsa yine böyle olmazdı.
Bu arada benim de para iadem şuan 8. iş gününde halen hesabıma yatırılmadı. Yasal süreyi sonuna kadar kullanıyor koçum İtopya. Hakkım haram zıkkım olsun.

Son düzenleme:
Müş. hizmetlerini aradım. 80 kişilik sıra 1 saatte bitti. Bana söyleneni söylüyorum, depolarını taşımışlar 1 hafta boyunca kargo yapamamışlar. Ayın 20. günü sipariş verdiğimi görünce çok özür dileriz beyefendi moduna da girdi. Özellikle sordum; "Stokta olmayan ürünleri mi sattınız?"diye, bana firmalarla kampanyalı stok üzerinden zaten anlaşmalarının olduğunu söylediler. Yani normalde zaten 2-3 iş günü sonra kargoya verilecekti İtopya'ya stoğun gelmesi ile beraber.. Normalde sonrasında kargoya vereceklermiş, ama depo taşındı için verilememiş özet bu. Buna rağmen bana en geç cumaya kadar kargoya vereceklerini söylediler. "Depo taşırken kampanya yapmayacaksın kardeşim o zaman." diyecektim, karşımdaki bayan olunca üstelemedim. Sonuçta depo bizden kaynaklı değil. ' hafta sonra da yapabilirlerdi indirim. Patron araba alacak herhalde, bir daha asla alışveriş yapmam.

Bana da Burcu cevap verdi. :D
Bende ayın 20. günü siparişimi bekliyorum hala. Dün aradım bu hafta göndereceklerini söylediler. Aciliyetini not alıyorum depoya ileteceğim dediler ama pek inandırıcı gelmedi bana. ilk defa böyle bir sıkıntı yaşıyorum açıkçası ama İtopya için durum kötüye gidiyor belli. Amazondan aldığım ürünler ertesi gün kargo konum takipli geliyor. Kargo şirketi de 'kolaygelsin' çok memnunum keşke herkes bu firmayı kullansa.

Adamların cimri olduğuna dair sağlam şüphelerim var. Bu firma çok hızlı büyüdü ve müşterileri çok fazla. Neden daha fazla eleman almıyorsun ki kardeşim.

20.11.2020 tarihinde monitör sipariş ettim. Hala kargoya verilmedi.
26.11.2020 tarihinde sipariş verdiğim klavye bugün elime ulaştı.
26.11.2020 tarihinde işlemci sipariş ettim, onda da henüz bir hareket yok.
Bu nasıl bir saçmalık, gerçekten inanılmaz.
Şunu da ayrıca belirteyim, klavye geldi ama tam anlamıyla berbat kargolamışlar, ürünün hasar görmemesine şaşırdım.

20.11.2020 tarihinde monitör sipariş ettim. Hala kargoya verilmedi.
26.11.2020 tarihinde sipariş verdiğim klavye bugün elime ulaştı.
26.11.2020 tarihinde işlemci sipariş ettim, onda da henüz bir hareker yok.
Bu nasıl bir saçmalık , gerçekten inanılmaz.
Şunu da ayrıca belirteyim, klavye geldi ama tam anlamıyla berbat kargolamışlar, ürünün hasar görmemesine şaşırdım.
Call center a ulasabildiniz mi ? Beni enegelediler halbuki aykiri tonda konusmadim yuzume kapattılar:/

Yeni konular

Geri
Yukarı