İtopya siparişi ne zaman gelir?

Kaan2828

Zeptopat
23 Ekim Cuma sipariş verdim. Ne zamana gelir? Bir de cumartesi iş günü sayılıyor mu?

Seradotwav

Megapat
Yer
Afyonkarahisar
1-2 hafta içerisinde geleceğini düşünüyorum.

Cumartesi günleri iş günü sayılıyor.

aeroskip

Hectopat
Kasa, SSD ve RAM siparişlerim 11 günde ulaşmıştı. Arabayla 5 dakikalık mesafedeyiz ama yoğunluk, kargo sınırı vs. uzuyor. Acelem olmadığı için beklemiştim.

Trabzon

Picopat
23 Ekim cuma sipariş verdim. Ne zamana gelir? Bir de cumartesi iş günü sayılıyor mu?

Monitör sipariş ettim; 5 gün içinde elime ulaştı. Hafta sonu iş gününden sayılmıyor. Montajı olmayan ürünleri en geç 5 günde kargoluyolar.

Son düzenleyen: Moderatör:
KS
Kaan2828

Kaan2828

Zeptopat
Ben hazır kasa aldım 23 Ekim Cuma günü. Uzaktan eğitim için ne zaman gelir? Cumartesi iş günü sayılıyor mu bilmiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:

WTC

Hectopat
Ekran kartı siparişim 2 günde gelmişti. Hazır kasa aldığın için montaj işleri uzun sürüyor. Sitesinde montaj ürünlerinin 7 günde gönderildiği yazıyordu. Bir de araya 29 Ekim girdi. Önümüzdeki hafta büyük ihtimal gelir.

solace

Hectopat
Biraz şansa bağlı bu durum, 25 Ekim pazar günü verdiğim sipariş hala gelmedi pazartesi günü kargoya verildiği halde mesela. UPS ile çalışmayı bırakmaları lazım, UPS çok tercih edilmeyen bir marka olduğu için dağıtıma çıkabilmesi için diğer kargo şirketlerine nazaran daha uzun bekliyorlar paketler biriksin diye.

Yukarı