İtopya siparişi ne zaman kargoya verilir?

Bekleyeceksin dostum birde çıkma parça gelirse birdaha yollayıp birdaha bekleyeceksin araştırman lazımdı bunları :DD:

Hayır kara cumayla alakasız sürekli bir kargo sorunları vardı 2 ay önce 24 gün SSD bekledi arkadaşım.
Bana stoklarında olmayan ürünleri satıyorlar gibime geldi, sipariş gelince onlar da sipariş ediyor herhalde. Bir SSD için yirmi dört gün nedir ya? Yapacakları tek şey havalı poşete sarıp UPS Kargo firmasını çağırarak teslim etmek, şaka gibi gerçekten.

Bana stoklarında olmayan ürünleri satıyorlar gibime geldi, sipariş gelince onlar da sipariş ediyor herhalde. Bir SSD için yirmi dört gün nedir ya? Yapacakları tek şey havalı poşete sarıp UPS Kargo firmasını çağırarak teslim etmek, şaka gibi gerçekten.
bende öyle düşünüyorum

Bekleyeceksin dostum birde çıkma parça gelirse birdaha yollayıp birdaha bekleyeceksin araştırman lazımdı bunları :DD:
araştırmıştım önceden de bazı şeyler sipariş etmiştim sorunsuz geldi bi sorun olacağını sanmıyorum da biraz fazla bekliyoruz ya sıkıntı bu

14 günlük iade süresi satın alma tarihinden sonra başlıyor. Eğer elime 14 içinde ulaşmaz ise 13. günde iade talebi oluşturacağım bende. Çok saçma bir durum.

Yeni konular

Geri
Yukarı