İtopya TAA-RAW RTX 4060 Ti sistem alınır mı?

Hala 3D NAND olmasının hiçbir dezavantajını söylemedin ki. Neden 3D NAND olması onu dandik yapıyor yani?

Bu arada NV3000 karşısında savunduğun WD Green 2D kullanıyor ve forumlarda neden WD Green alınmaz diye konuları var :D

TLC NAND kullandığını fotoğraf ile gösterdim az önce. Aynı konular tüm SSD'ler için var. Dünyanın en donanımlı SSD'lerinden biridir Samsung 990 Pro. TLC NAND kullanıyor üstelik. 3D NAND daha iyi olsa 3D kullanırdı.

TLC NAND kullandığını fotoğraf ile gösterdim az önce. Aynı konular tüm SSD'ler için var. Dünyanın en donanımlı SSD'lerinden biridir Samsung 990 Pro. TLC NAND kullanıyor üstelik. 3D NAND daha iyi olsa 3D kullanırdı.
Samsung 990 pro'dan bana ne? Wd green 500 gb var senin sistemde.

Aynı konular tüm ssd'ler için yok, kronik sorunlu ssd'ler için veya dandik ssd'ler için var. wd green 500 gb'ın nv3000 karşısında savunulacak bir yanı yok açıkçası. hem çok daha yavaş hem depolama alanı da 500 gb daha az.

NV3000'li sistem 30k, sen de 30k bütçe ile en fazla WD Green SN350 alabiliyorsun o yüzden bu ikisini karşılaştırıyoruz knk.

Samsung 990 Pro'dan bana ne? WD Green 500 GB var senin sistemde.

Aynı konular tüm SSD'ler için yok, kronik sorunlu SSD'ler için veya dandik SSD'ler için var. WD Green 500 GB'ın NV3000 karşısında savunulacak bir yanı yok açıkçası. Hem çok daha yavaş hem depolama alanı da 500 GB daha az.

NV3000'li sistem 30k, sen de 30k bütçe ile en fazla WD Green SN350 alabiliyorsun o yüzden bu ikisini karşılaştırıyoruz kanka.

TLC NAND en donanımlı Samsung 990 Pro da kullanılıyor diyorum sana ama ısrar ediyorsun. Eğer 3D NAND daha iyi olsa Samsung en iyi SSD'sine onu koyardı.

Geri
Yukarı