İtopya Ürünleri Ne Zaman Kargolar?

Ürünüm hala kargoya verilmedi. Acaba müşteri hizmetlerini arasam bilgi verirler mi?
Çünkü biraz canım sıkılmaya başladı.

Ürünüm hala kargoya verilmedi. Acaba müşteri hizmetlerini arasam bilgi verirler mi?
Çünkü biraz canım sıkılmaya başladı.
İtopya bu konuda çok hantal maalesef. Teknobiyotikten aldım bende onu beklemekteyim. Araya bayram tatili girdiği için bu haftalık böyle aksaklıkları normal görüyorum. Haftaya pazartesiden itibaren normalleşir bence. Ve arayıp sormalısın en azından birazcık adamları darlarsan belki kurtulmak için hemen yollarlar.

İtopya bu konuda çok hantal maalesef. Teknobiyotikten aldım bende onu beklemekteyim. Araya bayram tatili girdiği için bu haftalık böyle aksaklıkları normal görüyorum. Haftaya pazartesiden itibaren normalleşir bence. Ve arayıp sormalısın en azından birazcık adamları darlarsan belki kurtulmak için hemen yollarlar.
Müşteri hizmetlerini arayıp sordum, tahmin ettiğim gibi bayram tatilinden dolayı kargoya verilememiş. Bugün ya da haftaya Pazartesi günü kargoya vereceklermiş.
Bu arada müşteri hizmetleri de çok yoğun, tam 31 kişilik sıra bekledim yarım saat boyunca. Büyük ihtimalle bayramdan dolayı oldu.

Müşteri hizmetlerini arayıp sordum, tahmin ettiğim gibi bayram tatilinden dolayı kargoya verilememiş. Bugün ya da haftaya Pazartesi günü kargoya vereceklermiş.
Bu arada müşteri hizmetleri de çok yoğun, tam 31 kişilik sıra bekledim yarım saat boyunca. Büyük ihtimalle bayramdan dolayı oldu.
Valla bekleyip bağlanman bir mucize çoğu yarım saate yakın bekleyip kimseye bağlanamıyor. Umarım sağ salim gelir kargolarımız.

9 gün oldu, ürün hala kargoya verilmedi. Sizce tekrar arayıp sormalı mıyım?
Ayrıca neden 9 gündür ürünüm kargoya verilmedi?

Valla benim bilgisayarım bugün verildi oda adresi yanlış girmişler yarın gidip.ben alcam.. klasik itopya.. arayın yarın.
Aslında Cuma günü arayacaktım ancak unuttum, o yüzden bugün aradım. Yine 50 dakika sıra bekledim ve bağlandım.
Ürün tedariğinde sorun yaşamışlar, ondan dolayı kargoya verilememiş. Bugün ya da yarın kargoya verileceğini söylediler.
Bu sorunlar hemen hemen her firmada yaşanabilir diye düşünüyorum. Ondan dolayı boşu boşuna "İtopya Pişmanlıktır" diye konu açmadım.
Aslında Cuma günü arayacaktım ancak unuttum, o yüzden bugün aradım. Yine 50 dakika sıra bekledim ve bağlandım.
Ürün tedariğinde sorun yaşamışlar, ondan dolayı kargoya verilememiş. Bugün ya da yarın kargoya verileceğini söylediler.
Bu sorunlar hemen hemen her firmada yaşanabilir diye düşünüyorum. Ondan dolayı boşu boşuna "İtopya Pişmanlıktır" diye konu açmadım.
Ürünüm nihayet dün 18.30 gibi elime ulaştı. Abim Pazartesi sabahı İtopya'yı aradı. Meğer tedarik sürecinden sonra benim siparişim diğer siparişlerin arasında kaynayıp gitmiş. Hatta İtopya'nın ilk defa başına gelmiş. Abim İtopya'yı bilgilendirdikten sonra ürünüm Pazartesi günü sabahı kargoya verildi. Salı günü saat 18.30 gibi de ürün elime ulaştı.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı