İtopya ürünü göndermiyor

Teknobyte

Hectopat
Merhaba arkadaşlar 11.11.2019 tarihinde İtopya üzerinden anakart ve RAM aldım. Fakat ürünlerim hala kargolanmıyor. Başka alan arkadaşlar var mı? Size kargo yapıldı mı? İletişime geçtim aradım ve mail attım hiçbir cevap alamadım. N11 üzerinden diğer bileşenleri aldım. Onlar geldi 1 gün sonra teslim aldım. Fakat gittim ucuz diye İtopya'dan ilk defa alışveriş yaptım başıma bunlar geldi. Ryzen 5 3600 işlemci aldım. B450 anakart için BIOS güncellemesi rica ettim onu yapamayız dediler neyse dedik elimizde Ryzen 7 1700 var, biz hallederiz. Ama ürün bir türlü kargo yapılamadı ne destek var ne hızlı kargo tam bir rezalet ilk ve son alışverişim olacak bu bundan sonra piyasada 5 TL olan ürün İtopya'da 2 TL olsa gene almam paramızla rezil olduk. Hafta sonu bir bilgisayar toplayalım dedik burnumuzdan geldi. Bu kulağıma küpe oldu. Buradan durumu paylaşmak istedim.

3.JPG

Son düzenleyen: Moderatör:
11.11’de N11 üzerinden iki siparişim oldu. Bir tanesi bugün kargolandı, diğeri hala kargolanmadı.
Biraz sabrederseniz kargolanır. Muhakkak onlar da yoğunluk yaşıyorlardır. Siz yine de yarın hatırlatın, gözden kaçmasın.

Sitenin hiç sık sorulan sorular kısmını okur musunuz alışveriş yaparken? Bence önemli bir şey alırken herhangi bir sitenin bu kısmını okumak. Size demiyorum genel olarak diyorum yanlış anlamayın. İtopya'da şöyle bir ibare var. Stokta bulunan gönderiler aynı gün, olmayanlar ise 3 iş günü içinde teminatı sağlanarak kargoya verilir. Daha siparişinizin ardından 1 hafta bile geçmemişken böyle fırtına koparmanız anlamsız bence. Sonuçta aynı gün kargo diye bir ibare yer almıyor.

Ben 11.11 de direkt sitelerinden msi monitör aldım. Dün kargoladılar bugün de geldi hocam. Stok sorunu olabilir belki. Normal internet alıverişlerinde ise 3 gün beklemek lazım.

Hayırlısı ya çok acele etme, evlen, çocukların olsun, RTX 5080 falan bir çıksın bakalım anca o zaman yollarlar belki(!)🤣

Şu kadar kaldı İtopya'ya olan sabır. Sırf kaliteli oyuncu ekipmanı temin eden alternatif bir firma diye millet sabrediyor ama yakında patlayacaklar gibi. Telefona bakmaz, ürün yollamaz, e-posta zaten kullanmıyorlar. Geçende bir arkadaşa fatura vermemişler, arşivlerinde de bulamıyorlar faturayı, sonra pişkin pişkin "Fatura tüketici sorumluluğundadır" diye mesaj atıyorlar. Yok ya var mı öyle dünya cidden🤣 Faturayı kesmediysen eğer zaten vergi cezası yersin, bundan haberleri bile yok bu firmanın daha:)

Şükür İtopya ürünleri bugün kargoya teslim etti. Fakat UPS kargo ben mobil bölgede olduğum için teslimatı salı günü yapacak gidip alayım desem şubeden aramız 50 km evde RX 5700 XT bana bakıyor. Bende ona şu an kendimi ufo görmüş masum köylü gibi hissediyorum. Neyse sağlık olsun geç olsu nda güç olmasın demişler. Her şeyin hayırlısı.

3 Gün olmuş sadece yani bunun neresi rezillik? Neresi işini yapamamak? Aynı gün kargo yazmamış adamlar onların yaptığı yanls degil senin şu an buraya gelip bunu yazman ayip.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı