İtopya ürünümü teslim almadı

Arkadaşlar ben zaten alıcı ödemeli göndermedim. Bana istediğiniz kargo ile gonderbilirsiniz dedikleri için yurtiçi ye verdim. Çalışan benden herhangi bir ücret talep etmedi. Bende anlaşmalı sandığım için para istemediklerini düşündüm.

Sıkıyorsun şu an hocam sana bir ücreti olduğunu söylemiş alıcı ödemeli olduğunu senin mi ödeyeceğini illa ki sormuşlardır.

Kardeşim ben ürünü itopyaya göndermek istediğimi söyledim çalışan kutuyu ölçtü TC mi istedi sonra elime fatura verip gönderdi. MH istediğiniz kargo ile gonderbilirsiniz dediği için anlaşmalı sandım. Zaten pazartesi burdan ücretini ödeyeceğim teslim almaları için.

Arkadaşlar ben zaten alıcı ödemeli göndermedim. Bana istediğiniz kargo ile gonderbilirsiniz dedikleri için yurtiçi ye verdim. Çalışan benden herhangi bir ücret talep etmedi. Bende anlaşmalı sandığım için para istemediklerini düşündüm.

Kardeşim hiçbir çalışan öyle bir şey talep etmez ayrıca çalışan sana para talep edipte IBAN mı verecekti kargonu geri iste İtopya ile bir daha iletişime geç sonra analaşmalı kargo kodu ile tekrar yolla adamların 108TL para verecek hali yok kargona. Anlaşmalı sandım diyorsun bir de😂🤣😂 hem yurtiçi ile yolluyorsun bir de alıcı ödemeli bari parayı sen ödeseydin alırlardı.

Kardeşim ben ürünü itopyaya göndermek istediğimi söyledim çalışan kutuyu ölçtü TC mi istedi sonra elime fatura verip gönderdi. MH istediğiniz kargo ile gonderbilirsiniz dediği için anlaşmalı sandım. Zaten pazartesi burdan ücretini ödeyeceğim teslim almaları için.
Hocam olan olmuş.
Firmanın kabul etmeme ve ödemesini yapmama hakkı yasal olarak var. Sözleşme denen bir şey var.
Gidiş geliş ücretini ödersiniz UPS ile ürünü ücretsiz şekilde gönderirsiniz.
Elinizde kanıt olsada itiraz etseniz diyeceğim o da yok. Üzgünüm en yakın UPS ile gönderin. Ararsanız gelir alırlar.

Resmen kurgu hocam kargoyu göndermişsin kendi kafandan bana nasılsa istediğiniz kargoyla gönderin dediler bunlar nasılsa parasınıda öderler dediniz alıcı ödemeli gönderdiniz sonra insanlarda kabahat buluyorsunuz kusura bakmayın ama alemin akıllısı siz değilsiniz.
Resmen kendi yaptığınız akıllılık elinizde patlamış sıvıyorsunuz :)).

Resmen kurgu hocam kargoyu göndermişsin kendi kafandan bana nasılsa istediğiniz kargoyla gönderin dediler bunlar nasılsa parasınıda öderler dediniz alıcı ödemeli gönderdiniz sonra insanlarda kabahat buluyorsunuz kusura bakmayın ama alemin akıllısı siz değilsiniz.

Bilader bak şuan günahımı alıyorsun. Çalışan bayan benden bir ücret talep etmedi. Direk aldı fatura verdi bizi gönderdi diyorum. Müşteri hizmetleri istediğiniz kargoyla gönderebilirsiniz dediği için anlaşmalı olduğunu düşünüp para talep etmediklerini düşündüm. Acaba bunun Akıllılıkla ne alakası var anladım. Sanki gönderdiğim de alma zorunlulukları var. Yapmışız bı hata burdan ücretini öderim.

Birader bak şu an günahımı alıyorsun. Çalışan bayan benden bir ücret talep etmedi. Direk aldı fatura verdi bizi gönderdi diyorum. Müşteri hizmetleri istediğiniz kargoyla gönderebilirsiniz dediği için anlaşmalı olduğunu düşünüp para talep etmediklerini düşündüm. Acaba bunun akıllılıkla ne alakası var anladım. Sanki gönderdiğim de alma zorunlulukları var. Yapmışız bir hata buradan ücretini öderim.

Orası büyük bir şirket oraya binlerce kargo gelip binlerce kargo gidiyor o yüzden anlaşmalı olduğu kargo ile gönderim sağlanıyor.Sen UPS kodu al tekrar gönder.

Yeni konular

Geri
Yukarı