İtopya ürünümü teslim almadı

Jake Peralta

Hectopat
Arkadaşlar 10 aylık bilgisayarımda PSU bozulmuştu. İtopyaya garantiye sadece kasa ve PSU olarak Yurtiçi Kargo ile gönderdim. Sonra kâğıtta 108TL ücret ve alıcı ödemeli yazıyordu. Bugün kontrol ettiğimde ürün varmış ama İtopya teslim almamış. Büyük ihtimalle alıcı ödemeli gönderdiğim için. Şimdi ne yapacağız? Ürün geri mi gelecek? Yarın ücretini buradan ödesem olur mu? Teslim alırlar mı? Biraz yardımcı olursanız sevinirim. Screenshot_20201128-220049.jpgScreenshot_20201128-220122.jpg

Arkadaşlar 10 aylık bilgisayarımda PSU bozulmuştu. İtopyaya garantiye sadece kasa ve PSU olarak Yurtiçi Kargo ile gönderdim. Sonra kâğıtta 108TL ücret ve alıcı ödemeli yazıyordu. Bugün kontrol ettiğimde ürün varmış ama İtopya teslim almamış. Büyük ihtimalle alıcı ödemeli gönderdiğim için. Şimdi ne yapacağız? Ürün geri mi gelecek? Yarın ücretini buradan ödesem olur mu? Teslim alırlar mı? Biraz yardımcı olursanız sevinirim.Eki Görüntüle 755448Eki Görüntüle 755451
Yurtiçi kargo ne alaka?
UPS ile çalışıyor firma. Ödemenin 108TL çıkması normal.
Ürün sana geri gelecek sen büyük ihtimal gidiş geliş ücretini ödeyeceksin sonra ürünü teslim alacaksın. Sonra gidip UPS'e teslim edeceksin ve ücretsiz olarak İtopya'ya göndereceksin.
itopya.com Garanti Koşulları | ITOPYA

Arkadaşlar bana istediğiniz kargo ile gönderebilirsiniz. Kod için aradığımda ise koda gerek olmadığını söylediler.
Sakarya'da oturduğum için UPS şubesi bulunmuyor.

Arkadaşlar 10 aylık bilgisayarımda PSU bozulmuştu. İtopyaya garantiye sadece kasa ve PSU olarak Yurtiçi Kargo ile gönderdim. Sonra kâğıtta 108TL ücret ve alıcı ödemeli yazıyordu. Bugün kontrol ettiğimde ürün varmış ama İtopya teslim almamış. Büyük ihtimalle alıcı ödemeli gönderdiğim için. Şimdi ne yapacağız? Ürün geri mi gelecek? Yarın ücretini buradan ödesem olur mu? Teslim alırlar mı? Biraz yardımcı olursanız sevinirim.Eki Görüntüle 755448Eki Görüntüle 755451

Adamlar alamamakta haklı kafana göre iş yaparsan almazlar neden alsınlar bir de alıcı ödemeli göndermişsin UPS Kargo ile anlaşmalı kargo kodu var onunla yollayacaktın.
Arkadaşlar bana istediğiniz kargo ile gönderebilirsiniz. Kod için aradığımda ise koda gerek olmadığını söylediler.
Sakarya'da oturduğum için UPS şubesi bulunmuyor.

Onu diyen kimse iş bilmezliğinden demiş bir daha ara yetkili ve bilen birine bağlanarak derdini anlat.

Geri
Yukarı