İtopya ve kargo durumu

mrkomec

Hectopat
İtopya'dan 28.03 tarihinde PSU ve RAM siparişi verdim. Bugün oldu hala kargoya verilmedi. Taa Antalya’dan verdiğim sipariş geldi, şurada iki adım yerde kadıköy’de olan İtopya ürünlerimi kargoya bile vermedi. Tüm parçalar burada onlar eksik. Ne zaman kargoya verilip acaba bilen var mı? Yoksa arayıp sıkıştırmak mı lazım?

Son düzenleyen: Moderatör:
İtopya'dan 28.03 tarihinde PSU ve RAM siparişi verdim. Bugün oldu hala kargoya verilmedi. Taa Antalya’dan verdiğim sipariş geldi, şurada iki adım yerde kadıköy’de olan İtopya ürünlerimi kargoya bile vermedi. Tüm parçalar burada onlar eksik. Ne zaman kargoya verilip acaba bilen var mı? Yoksa arayıp sıkıştırmak mı lazım?
Arayıp sıkıştır. İpi ellerine verirsen daha çok beklersin. Ha yoğunluk varsa ondan da olabilir bu gecikme.

İndirim zamanı kargoda gecikmeler olabilir. Ben de 27 martta incehesap gaming gecesinden anakart almıştım. Daha bugün kargoya verildi. Sorun olmaz.

Alışveriş yapmak için en kötü dönemdeyiz bence. Mağazalar kapandı, alışveriş internete kaydı. İnternet mağazalarına ve kargo firmalarına büyük yük bindi. Bunun asıl sebebi olan virüs de işleri iyice zorlaştırıyor. Yavaş yavaş gelen zamlara zaten bir şey diyemiyorum. Elinize geç de olsa ulaşır nasılsa. Ulaştığına şükredin bu zamanda. Sıkıntılı bir dönem kısacası.

Aynı durumdayım 29 Mart'ta sipariş verdim. 1-3 iş günü içinde yollayacaklarını söylediler ancak gelmedi. Büyük ihtimal virüs sebebiyle ve kampanya yüzünden yoğun olduğunu sanıyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı