İtopya Vento kasa işlem görmüş FSP PSU gönderdi

bufspnedirlo

Picopat
Daha fazla  
İtopya'dan link üzerinde yer alan Vento kasa ürünü 650W güç kaynağıyla beraber sipariş verdim. Ürün elime ulaştığında jelatinleri sökmeden fark ettim, PSU üzerinde beyaz soyulmuş bir etiket var ve vidaların üzerindeki stickerlar yıpranmış, sökülmüş. Vidaların sökülüp takıldığı belli oluyor. Başına gelen oldu mu? Böyle bir firmadan işlem görmüş ürünü sıfır diye satmalarını beklemezdim.

5e51618e-05db-4e6b-aa9b-71355672f42c.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Böyle bir firmadan işlem görmüş ürünü sıfır diye satmalarını beklemezdim.

Niye ki. İtopya bu konuda en meşhur firmalardan biridir.

Niye ki. İtopya bu konuda en meşhur firmalardan biridir.

Yayıncılara sponsor olup 15 dakika içinde yüzlerce hazır sistem stoklarını bitiriyorlar bu zenginlikte , buna rağmen 300-400 TL kar edebilmek için işlemli ürün satmak nitelikli dolandırıcılık yapmak gülünç bir durum sadece.

Yayıncılara sponsor olup 15 dakika içinde yüzlerce hazır sistem stoklarını bitiriyorlar bu zenginlikte , buna rağmen 300-400 TL kar edebilmek için işlemli ürün satmak nitelikli dolandırıcılık yapmak gülünç bir durum sadece.

İşte o karların hepsi yayıncılara yediriliyor, adamlar sizden parayı size hizmet vermek için almıyor. İtopya kadar yayıncılara para ve mal veren şirket yok hazır sistem satıcıları arasında. Bu sebeple uzak durulacak ilk firma.

Geri
Yukarı