İtopya vs. luci666

Bütçe
6000
Bide şu dikkati mi çekti ekran kartının linkine girdiğim zaman 1660ti gösteriyor ama fotoda 1060 kutusu var ahaha :D

Yanlış fotoğraf yüklemek halledilir, tüketiyice kitleyen itopya'yı ne yapacağız ? Ayrıca bu elemanlar kurumsal, ben başka bir siteden topladım. Onlar RX 580 koydu, ben 3 fanlı GTX 1660 ti. E yani pes, git klavye mouse al itopya'dan ne diyeyim. :)
Karşılaştırma adil değil ve saçma. Sizin topladığınız sistemde çevre bileşenleri yokken İtopya'nın sisteminde var. Monitör, kulaklık, klavye, mouse. Toplamda 1800 TL bu ekipmanlar tutuyor. Ayrıca PC seçeneklerinde 194 TL daha az ödeyerek RX580 8G Pulse modeli yerine RX580 8G Gigabyte modeli takılırsa fiyat düşer. Ya da kaliteli olsun dersen 77 TL farkla ROG Strix takılır.
Anlamsız bir karşılaştırma olmuş. Muhtemelen çevre bileşenleri olduğunu fark etmediniz.

Kulaklık, klavye, mouse kişiseldir. Ben 800 TL bu ekipmanlara vermem, 800 TL ekipman alan bu ürünleri kullanmaz. En büyük hatam, bir önceki konuda arkadaşın monitör dahil olduğunu belirtmemesinden kaynaklı oldu. Zaten GTX 1660 ti ile güncelledim. Bana göre hala itopya'nın sisteminden çok iyi. Demek ki bir konu açmadan önce iyice bakmak gerekiyormuş. Bir insan olarak hatayı kabullenmek lazım. Teşekkür ederim yorumunuz için.

Yenilen pehlivan güreşe doymaz, önümüzdeki maçlara bakacağız artık. Fotoğraf yaptığım monitör hatasından dolayı ''cuk'' oturmuş. 😂 😂 😂 😂 😂

Son düzenleme:
Yanlış fotoğraf yüklemek halledilir, tüketiyice kitleyen itopya'yı ne yapacağız ? Ayrıca bu elemanlar kurumsal, ben başka bir siteden topladım. Onlar RX 580 koydu, ben 3 fanlı GTX 1660 ti. E yani pes, git klavye mouse al itopya'dan ne diyeyim. :)
Ona birşey demedim zaten fotoğrafa güldüm sadece birşey yok kızma :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı