İtopya Zeu-Boss alınır mı?

Desertive

Kilopat
Sistemdeki ekran kartı nasıl?
Isınma konusunda sıkıntı çıkartır mı?
Ve asus rog strix rtx 2060 ile arasında çok büyük bir fark var mı?
Kasayı Spec Delta ile değişirsen daha iyi hava akışı olabilir. Bütçen yetiyorsa MB511 al en iyi hava akışı olan kasalardandır. Ama bu kasa da üzmez. Isınma sorunu olacağını sanmıyorum ama diğer 2 kasada daha düşük sıcaklık alırsın.
ROG Strix ile aralarında FPS olarak en fazla 2-3 FPS oynar. Sıcaklık olarak da 10 derece oynar. 500-600 TL fark var ise değmez de 150-200 TL varsa verilebilir.

Rtx modelleri arasında fark yoktur. Battle bronze öneririm. Özelleştirip bu sistemden daha ucuz hale getirirsiniz ve daha yüksek fps alırsınız.
Battle Bronze içindeki işlemci Ryzen 5 2600. Gold için konuşursak anakartı yükseltince yine 5900 TL'ye geliyor. Ve Zotac markasını önermiyorum. Battle serisindeki ekran kartları hakkında çok şikayet görmüştüm ısınma hakkında. (TUF, Gigabyte Windforce ve Zotac modelleri.)

Battle Bronze içindeki işlemci Ryzen 5 2600. Gold için konuşursak anakartı yükseltince yine 5900 TL'ye geliyor. Ve Zotac markasını önermiyorum. Battle serisindeki ekran kartları hakkında çok şikayet görmüştüm ısınma hakkında. (TUF, Gigabyte Windforce ve Zotac modelleri.)
Rtx ekran kartları 90 dereceye ulaşmadıkları sürece sıkıntı yok. Ekran kartı 70-75 derece görüyor. Adam ısınıyor diyor. Öyle bişey yok ki.

Kasayı Spec Delta ile değişirsen daha iyi hava akışı olabilir. Bütçen yetiyorsa MB511 al en iyi hava akışı olan kasalardandır. Ama bu kasa da üzmez. Isınma sorunu olacağını sanmıyorum ama diğer 2 kasada daha düşük sıcaklık alırsın.
ROG Strix ile aralarında FPS olarak en fazla 2-3 FPS oynar. Sıcaklık olarak da 10 derece oynar. 500-600 TL fark var ise değmez de 150-200 TL varsa verilebilir.
İki tane mb511 var hangisini diyorsunuz?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı