İtopya'da iade nasıl işliyor?

jsjsjka

Femtopat
Daha fazla  
Hayırlı akşamlar. Ben İtopya'dan bir monitör sipariş ettim ancak daha gelmeden iade edeceğime karar verdim.
Kutudan çıkarınca iade edebilir miyim yoksa mutlaka bir kusuru olması mı gerekiyor?
Teşekkürler şimdiden.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayırlı akşamlar. Ben İtopya'dan bir monitör sipariş ettim ancak daha gelmeden iade edeceğime karar verdim.
Kutudan çıkarınca iade edebilir miyim yoksa mutlaka bir kusuru olması mı gerekiyor?
Teşekkürler şimdiden.
Kargo da direkt iade tutanağı tutuluyor. (yanlış bilmiyorsam) Öncesinde İTOPYA Müşteri Hizmetlerini aramanızda fayda var.

Kusurlu olmasına gerek yok, 15 gün içinde iade hakkın var. Açarsanda kutuya ve poşetlerine zarar vermeden aç. Aynı şekilde güzelce paketleyip iade edebilirsin.

Kusurlu olmasına gerek yok, 15 gün içinde iade hakkın var. Açarsanda kutuya ve poşetlerine zarar vermeden aç. Aynı şekilde güzelce paketleyip iade edebilirsin.
Amazon haric bunu yapan firma pek az. Boyle diye bir urun alir, iade edemez telefon telefon dolasirsiniz maalesef. Ulke kosullari…

Amazon haric bunu yapan firma pek az. Boyle diye bir urun alir, iade edemez telefon telefon dolasirsiniz maalesef. Ulke kosullari…
Katılıyorum. Zamanında bu konu hakkında çok çektim. İade edebilmem için kusurlu bir durumu olmalıymış. TR'de bunu şartsız yapan bir tek Amazonu gördüm bende. Onun için hiç almadan kargoda iade etmek en iyi çözüm.

Eğer ki İtopya'dan alıp kutuyı bile açmasam iade almaz mı?
Direkt kargoda iade et dostum. Kargoda iade etmemenin bir sebebi mi var illa kargodan alıp iade etmek istiyorsun?

Geri
Yukarı