İtopya'da neden bu kadar çok indirim var?

bunlarin indirimlerine lanet olsun gecen 3 gun boyunca farede %40 indirim vardi sonra bitti 2 gun normal fiyata sattilar sonrasinda bir daha ayni indirim. bende gittim o 2 gunluk arada aldim. Anlam veremiyorum bunlarin politikalarina

Zaten Bu fiyatların altında satılması gerekiyor ne indirimi yani..

İndirim sayılır mı bilmiyorum ancak piyasanın 2000 TL altında satıyorlar uzun zamandır.
Ben 8k ya almıştım 5 6 ay önce dostum monitör problemli sürekli iadesi iadesi var o çarın. Işık süzmesi. Pixel hatası vs

Ben 8K ya almıştım 5 6 ay önce dostum monitör problemli sürekli iadesi iadesi var o çarın. Işık süzmesi. Pixel hatası vs.
Işık süzmesi ve ölü piksel şans işi tabii. Ancak genel olarak 360 Hz olmasının yanında fabrikasyon renk doğrulugu, tepkime süresi vb. konularda çok iyi monitör. Ayrıca Dell garanti konusunda sıkıntı yaratmayacaktır sıkıntılı bir ürün gelirse. Bayağı iyiler garanti konusunda.

Işık süzmesi ve ölü piksel şans işi tabii. Ancak genel olarak 360 Hz olmasının yanında fabrikasyon renk doğrulugu, tepkime süresi vb. konularda çok iyi monitör. Ayrıca Dell garanti konusunda sıkıntı yaratmayacaktır sıkıntılı bir ürün gelirse. Bayağı iyiler garanti konusunda.
Uzun sürmesi dışında tabi :). Memnunum her halükarda

64 GB flash aldım kendilerinden 45TL'ye 1 ay olmadı. Bozuk çıktı tavsiye etmem siteyi zorunda kalmadıkça.
Kingston DTX almıştım.

Geri
Yukarı