İtopya'dan aldığım HyperX Cloud Alpha bozuk geldi

Arkadaşlar merhabalar. İtopya'dan 851 TL'ye almış olduğum HyperX Cloud Alpha model kulaklık bozuk geldi maalesef. Ayrıca kulaklık sanki daha önce kullanılmış gibiydi, izlediğim kutu açılış videolarında kutu düzeni daha farklıydı. Her neyse, Kulaklığı aldıktan sonra İtopya hakkında Instagram platformunda paylaşılan postu görmüştüm ve içime bir sıkıntı gelmişti ki, sıkıntı artık somut halde. İade talebi oluşturdum fakat iade almayacaklarını servise gönderilip orada değerlendirmeye alınacağını söylediler. Bu süreçlerden geçen farklı arkadaşlar gördüm kimisinin sorunu çözülmüş kimisinin akıbeti belli değil... Bu gibi süreçleri tecrübe eden arkadaşlardan yardım bekliyorum, teşekkürler.

Kulaklık, monitör vb. gibi iadesi sıkıntılı ürünleri Amazon.com.tr dışında almıyorum, size de aynısını tavsiye ederim. Gerekirse biraz daha fazla ödeyin ama Amazon'dan alın, kafanız rahat olur en azından en ufak bir sorunda sorgusuz iade alacaklarını bilirsiniz. Bu tarz ürünlerde sadece Itopya değil diğer firmaların çoğu sıkıntı çıkarıyor. Şark kurnazı firmalar çünkü.

Yeni konular

Geri
Yukarı