İtopya'dan aldığım HyperX Cloud Alpha bozuk geldi

Kulaklık, monitör vb. gibi iadesi sıkıntılı ürünleri Amazon.com.tr dışında almıyorum, size de aynısını tavsiye ederim. Gerekirse biraz daha fazla ödeyin ama Amazon'dan alın, kafanız rahat olur en azından en ufak bir sorunda sorgusuz iade alacaklarını bilirsiniz. Bu tarz ürünlerde sadece Itopya değil diğer firmaların çoğu sıkıntı çıkarıyor. Şark kurnazı firmalar çünkü.
Kesinlikle katılıyorum. Hem çok hızlılar hem de sıkıntı çıkartmıyorlar.

Daha ürünü geri göndermedim bile. Yinede THH'ye başvurayım mı? ne gibi faydası olabilir bu süreçte? Bilgilendirirseniz sevinirim.
İtopya satış sonrası desteği kötü bilinen bir firma, büyük ihtimalle iade almayacaklar. Süreci hızlandırmak için dedim THH'yi. Deneyebilirsin ancak iade etmeyi, belki kabul olur.

Arkadaşlar alınan ürün bozuk geliyorsa firmanın iade almama gibi bir lüksü nasıl olabilir?
Ben de netten kulaklık almayı düşünüyorum, video ile kulaklığın bozuk olduğu nasıl kanıtlanabilir ki?

Mevcut kullandığım ekran kartını da oradan satın almıştım, bana da iade ürünü gönderdiler bir sorun olmadığı için mevzu çıkartmadım ama bir daha asla itopya'dan ürün almam, soranlara da aldırtmam. Umarım sorununuz en kısa sürede lehinize çözülür.

Yeni konular

Geri
Yukarı