Çözüldü İtopya'dan alınan 6 aylık sistemin PSU'su patladı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

KemalCC

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar az önce FIFA oynuyordum, birden PSU'dan pat diye ses geldi ve cihaz kapandı. Yanık kokusu geliyor İtopya ilgilenir mi?

Kullanıcı hatası yoksa ve iki yıl dolmadıysa ya kendileri ya da PSU garantisini üstlenen kimse o ilgilenmek zorundalar.

FSP Hyper 80+ yazıyor üstünde 4060+ i5 12400F'le beraber kullanıyordum, şu an anakarttan yanık kokusu gelmiyor, ve cihaz açılmıyor yarın arayayım değil mi?

Kullanıcı hatası yoksa ve iki yıl dolmadıysa ya kendileri ya da PSU garantisini üstlenen kimse o ilgilenmek zorundalar.
Yok hocam aşırı yükleme de yapmadım zaten oyun 60 FPSe kilitliydi doğru düzgün fan bile çalışmıyordu birden pat dedi kıvılcım attı ve çalışmayı durdurdu.

FSP Hyper 80+ yazıyor üstünde 4060+ i5 12400F'le beraber kullanıyordum, şu an anakarttan yanık kokusu gelmiyor, ve cihaz açılmıyor yarın arayayım değil mi?
2 ay öncesine kadar aynı modeli kullanıyordum, giriş seviyesi bir ürün ama normalde patlayacak bir ürün de değil. Yarın İtopya ile konuşup ona göre hareket edin derim.

Açmaya zorlamayın, bilgisayarın fişini çekin o şekilde dursun. Diğer parçalara zarar vermemiştir umarım. Kötü bir PSU değil aslında, fakat elektronik ürün sonuçta ne olacağı belli olmuyor. Geçmiş olsun.

Garantiye gönderirler ilgilenecekleri tek konu bu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…