Çözüldü İtopya'dan alınan RX 6500 XT sistemin fanları dönmüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

yigit312

Decapat
Daha fazla  
İtopya'dan RX 6500 XT Ryzen 5500 bir sistem aldim bugün fark ettim fanlar donmuyor. Ekran kartı sicakligi Valorant'ta 55 FurMark testi yaptığımda fanlar donuyor. Yardimci olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
İtopya'dan RX 6500 XT Ryzen 5500 bir sistem aldim bugün fark ettim fanlar donmuyor. Ekran kartı sicakligi Valorant'ta 55 FurMark testi yaptığımda fanlar donuyor. Yardimci olur musunuz?
Genelde sessiz çalışması için 60 dereceye ulaşmadan fan açmıyor yeni kartlar. Ekran kartı modeline göre yazılımını indirip oto modu kapatıp manuel sıcaklık ayarlayabilirsin.
Genelde sessiz çalışması için 60 dereceye ulaşmadan fan açmıyor yeni kartlar. Ekran kartı modeline göre yazılımını indirip oto modu kapatıp manuel sıcaklık ayarlayabilirsin.

Çözüm
0 desibel ses teknolojisi vardır. Enerji tasarrufu ve ses gelmemesi açısından fanlar belirli bir dereceye gelmeden çalışmaz. Mükemmel bir özellik, kıymetini bil :D

Geri
Yukarı