İtopya'dan alınan Gigabyte G24F monitorde ölü piksel çıktı

wruno967

Hectopat
Dun İtopya magazasına gittim ve Gigabyte G24F aldım. Testini yaparken bende özellikle baktım herhangi bir olu piksel yoktu. Eve geldim oynadım ettim bir şey yoktu. Bu sabah açtım bilgisayarı ekranın ust orta yerlerinde bir siyah piksel var. Kırmızı ve mavi renklerde duzeliyor diger tum renklerde siyah bir nokta var. Geri gotursem servisemi gönderecekler degisim yapıyorlar mı direkt olarak? Bilen, deneyen yazarsa sevinirim.

Servise gönderirler diye düşünüyorum. Sadece bir fikir.

İtopyadan bende gigabyte markanın başka bir modelini aldım 2K monitör. Bende de çıktı ama öyle çok sorun etmiyorum çok belirgin değil. Uğraşmak istemedim kargo vs. Öyle kullanıyorum şuan bir sorun olmadı. Eğer takıntılı isen iletişime geç derim firma ile.

Dun İtopya magazasına gittim ve Gigabyte G24F aldım. Testini yaparken bende özellikle baktım herhangi bir olu piksel yoktu. Eve geldim oynadım ettim bir şey yoktu. Bu sabah açtım bilgisayarı ekranın ust orta yerlerinde bir siyah piksel var. Kırmızı ve mavi renklerde duzeliyor diger tum renklerde siyah bir nokta var. Geri gotursem servisemi gönderecekler degisim yapıyorlar mı direkt olarak? Bilen, deneyen yazarsa sevinirim.
Hocam sanırım pixel sıkışmış , linkteki bağlantıdan düzeltmeyi deneyebilirsiniz. Olmadı geri yollarsınız.Fakat 3 pixel altında sıkıntı çıkarabiliyorlar ona göre.

İade et ama İtopya servis için zorluyordu, hakkınız olduğunu yeni bir ürün almak istediğinizi söyleyin yoksa servis deyip geçiştiriyorlar.

Gittigim subenin musteri hizmetlerini aradım, dedim daha 1 gun bile olmadı olu piksel cıktı dedim, biz olu pikselin garantisini vermiyoruz degisim yapmıyoruz dedi. Bana istiyosanız getirin servise gonderelim dedi. Dalga geciyorlar resmen. Servisi aradım onlarda 3 renkli 5 koyu piksel yoksa işlem yapmıyorlarmış beyefendiler. İade hakkım yok diye biliyorum kendim gidip aldım magazasından. Dogru mudur edebiliyor muyum yoksa.

Hocam sanırım pixel sıkışmış, linkteki bağlantıdan düzeltmeyi deneyebilirsiniz. Olmadı geri yollarsınız. Fakat 3 pixel altında sıkıntı çıkarabiliyorlar ona göre.

Denedim hocam sağ olun bir degisiklik olmadı.

İtopya müşteri hizmetleri bilgisiz ve ilgisiz, teknik servisinde çalışanlar da aynı şekilde. Oradan kısa süre önce bilgisayar satın aldım, bir daha 1 kuruşluk ürün bile satın almam. Geçmiş olsun umarım sorununuz çözülür.

İtopya müşteri hizmetleri bilgisiz ve ilgisiz, teknik servisinde çalışanlar da aynı şekilde. Oradan kısa süre önce bilgisayar satın aldım, bir daha 1 kuruşluk ürün bile satın almam. Geçmiş olsun umarım sorununuz çözülür.
katılıyorum monitorle beraber işlemci aldım. bikac soru sordum yoldan çevirip birini kasaya koymuslar gibi cevaplar veriyor bana.

böyle saçmalık az gördum ben hayatımda. bilerek, ölü piksel olursa orada baksınlar, sıkıntı yaşamayayım sonra diye gidip subeden aldım. internetten alsam 14 gun iade degisim yapıyorlar magazadan aldım diye yapmıyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı