İtopya'dan alınan monitörde ölü piksel çıktı

İlk 6 ay içinde ortaya çıkan sıkıntılar ürün satılırken olduğu var sayılır ve ayıplı mal kapsamında değerlendirilir. Garantiye ölü piksel var misliyle değişim talebiyle gönderin ki %99 değiştirmeyecekler. Sonrasında THH ile seve seve. 🤣
Yargıtay kararını da eklersiniz.
Keşke sadece ölü pixel olsa üstte de 2 tane ışık sızması var

Muhtemelen iade ederse gelen parayla o monitörün dengini alamaz, arkadaş bu yüzden iadeden çekiniyor olabilir.

İade şansım yok maalesef ama daha bayağı süre garantisi var. Bir anda belirdi bu ölü pixel. Mahkeme kararı sonucunda anca iade alınır. Monitörü alalı 4,5 ay oldu. Monitör almayı sıkıntı etmiyorum ama monitörümden gayet memnunum. Sadece ışık sızması ve 1 tane siyah ölü pixel sıkıntısı var bu da can sıkıyor.

İade etmeyin zaten malum kur vb derken büyük zarar edersiniz.
Evet bi de o var.Monitör almaya kalksam ek 600,700 tl daha çok para çıkacak.Garanti süreci çok can sıkıcı olacak diye düşünüyorum.Işık sızması olur o kadar diyecekler 1 taneden bir şey olmaz dicekler es geçecekler.Bu da hiç istemediğim bir konu.Çalışıp emek ederek aldım insanın zoruna gidiyor biraz :')

Arkadaş zaten iade değil değişim isteyecek. Garanti de olmaz diyecek büyük olasılıkla. Sonrası THH ile.

@LAPSEKİLLİ BIG SMOKE in söyledikleri için yazdım zaten onu.

İade şansım yok maalesef ama daha bayağı süre garantisi var. Bir anda belirdi bu ölü pixel. Mahkeme kararı sonucunda anca iade alınır. Monitörü alalı 4,5 ay oldu. Monitör almayı sıkıntı etmiyorum ama monitörümden gayet memnunum. Sadece ışık sızması ve 1 tane siyah ölü pixel sıkıntısı var bu da can sıkıyor.

Bu arada firmalar 3-5 ölü piksel garantiye girmiyor falan diyor THH'ye gidince mecbur değiştiriyorlar, biraz uğraşırsın ama değiştirtirsin. Fakat dikkat et elimizde bu ürüm yok deyip para vermeye kalkabilirler o konuda da sonuna kadar ısrarcı ol ürünü al.

@LAPSEKİLLİ BIG SMOKE in söyledikleri için yazdım zaten onu.

Bu arada firmalar 3-5 ölü piksel garantiye girmiyor falan diyor THH'ye gidince mecbur değiştiriyorlar, biraz uğraşırsın ama değiştirtirsin. Fakat dikkat et elimizde bu ürüm yok deyip para vermeye kalkabilirler o konuda da sonuna kadar ısrarcı ol ürünü al.
Agam mecbur değişecekler.Resimlerini atayım hatta buraya.
Işık sızması ve ölü pixel.

Dosya Ekleri

• WhatsApp Image 2021-11-19 at 17.43.41.jpeg
    WhatsApp Image 2021-11-19 at 17.43.41.jpeg
    407,2 KB · Görüntüleme: 147
  • WhatsApp Image 2021-11-19 at 17.43.42.jpeg
    WhatsApp Image 2021-11-19 at 17.43.42.jpeg
    25,1 KB · Görüntüleme: 149

Geri
Yukarı