İtopya'dan alınan hazır sistem ayıplı ürün haklarınelerdir?

uıop

Hectopat
Goodram 512 GB PX500 GEN3x4 M.2 NVMe SSD.
Game booster GB-G203b 550W PSU kasa.
Intel Core i3 12100F.
ASUS Prime H610M-R D4.
G.Skill 8 GB Ripjaws V siyah 3600MHz CL18 DDR4.
ASUS Dual GeForce RTX 3050 OC Edition 8 GB V2 GDDR6 128 bit RGB LHR ekran kartı.

Sistem ilk geldiğinden beri drop yiyorum ayıplı ürün olarak geçer mi geçerse haklarım nedir ve sistem garantiye gittiğinde tamir için ekstra ücret çıkıyor mu? 1 aylık sistem.

Hocam benim sistemim iyi bi sistem ancak bende de çok fazla drop giriyordu bundan yolladım bi sıkıntı yok denildi bu süre zarıfında eski pcde de hafif takılmalar oluyordu güç kablosunu değiştirdim şuanlık yok gibi ancak sistem gelince tekrar deneyeceğim yarın gelir muhtemelen.

Biraz daha hesaplı yerlerden alsaydınız keşke hocam itopyanın fiyat politikası çok yüksek .
Garanti işlemlerinde ücret alınıyormu bilginiz varmı

Çözmeslerse tüketici hakem heyetine git en yüksek ticari avans faizi üzerinden paranın geri ödenmesini iste.
bilmiyorum sorunu çözerlermi çözmezlermi ama sorun çok bariz ortada videoladım zaten.

Goodram 512 GB PX500 GEN3x4 M.2 NVMe SSD.
Game booster GB-G203b 550W PSU kasa.
Intel Core i3 12100F.
ASUS Prime H610M-R D4.
G.Skill 8 GB Ripjaws V siyah 3600MHz CL18 DDR4.
ASUS Dual GeForce RTX 3050 OC Edition 8 GB V2 GDDR6 128 bit RGB LHR ekran kartı.

Sistem ilk geldiğinden beri drop yiyorum ayıplı ürün olarak geçer mi geçerse haklarım nedir ve sistem garantiye gittiğinde tamir için ekstra ücret çıkıyor mu? 1 aylık sistem.
İtopya'dan satın aldığım monitör yanmıştı ve garanti kapsamında ki süreç baya kolay geçmişti. Para mı iade ettiler. O süreçte kargo, garanti vs. herhangi bir ücret ödemedim. Monitör harici satın alımlarım, başka işlemlerim de oldu. İtopya'dan şahsen memnunum. Yardımcı olacaklardır.

İtopya'dan satın aldığım monitör yanmıştı ve garanti kapsamında ki süreç baya kolay geçmişti. Para mı iade ettiler. O süreçte kargo, garanti vs. herhangi bir ücret ödemedim. Monitör harici satın alımlarım, başka işlemlerim de oldu. İtopya'dan şahsen memnunum. Yardımcı olacaklardır.
Anladım hocam teşekkür ederim ben kargoyla uğraşmam direk götürürüm büyük ihtimalle. Şubeleri fark ediyormu garanti için bilginiz varmı.

Anladım hocam teşekkür ederim ben kargoyla uğraşmam direk götürürüm büyük ihtimalle. Şubeleri fark ediyormu garanti için bilginiz varmı.
Vallahi gönderdiğim adresi hatırlayamıyorum. En iyisi arayıp kendiniz öğrenmelisiniz.

Garanti Koşulları | ITOPYA.COM. Burada gereken her şey yazıyor.
  • '' ITOPYA.COM mağazalarında bulunan Müşteri Hizmetleri merkezimize ürününüzü getirebilir ya da kargoyla bize gönderebilirsiniz. ''
  • Ürünü garanti kapsamındaki işlemleri için Acıbadem ve Beylikdüzü'nde bulunan Müşteri Hizmetlerimize getirmek isterseniz fatura ve garanti belgesini ürünün kutusuyla beraber getirebilirsiniz.

Hocam benim sistemim iyi bi sistem ancak bende de çok fazla drop giriyordu bundan yolladım bi sıkıntı yok denildi bu süre zarıfında eski pcde de hafif takılmalar oluyordu güç kablosunu değiştirdim şuanlık yok gibi ancak sistem gelince tekrar deneyeceğim yarın gelir muhtemelen.

Biraz daha hesaplı yerlerden alsaydınız keşke hocam itopyanın fiyat politikası çok yüksek .
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
benim yediğim droplar bu şekilde hocam. uçaktan atlarken işlemcinin tüm çekirdekleri %100 oluyor bazen
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

benim yediğim droplar bu şekilde hocam. uçaktan atlarken işlemcinin tüm çekirdekleri %100 oluyor bazen
Benim yediğim dropta 5 saniyede bir oluyodu hocam böyle az bi anlık takılma da değildi.

benimkisi şu şekildi hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı