İtopya'dan alınan hazır sistem ayıplı ürün haklarınelerdir?

uıop

Hectopat
Goodram 512 GB PX500 GEN3x4 M.2 NVMe SSD.
Game booster GB-G203b 550W PSU kasa.
Intel Core i3 12100F.
ASUS Prime H610M-R D4.
G.Skill 8 GB Ripjaws V siyah 3600MHz CL18 DDR4.
ASUS Dual GeForce RTX 3050 OC Edition 8 GB V2 GDDR6 128 bit RGB LHR ekran kartı.

Sistem ilk geldiğinden beri drop yiyorum ayıplı ürün olarak geçer mi geçerse haklarım nedir ve sistem garantiye gittiğinde tamir için ekstra ücret çıkıyor mu? 1 aylık sistem.

3050'li bir sistem neden aldınız? Kaç para verdiniz? 3050 1660Superle eşit.

Intel Core i3 12100F.
ASUS Prime H610M-R D4.
ASUS Dual GeForce RTX 3050 OC Edition 8 GB V2 GDDR6 128 bit RGB LHR ekran kartı.

Sistem ilk geldiğinden beri drop yiyorum ayıplı ürün olarak geçer mi geçerse haklarım nedir ve sistem garantiye gittiğinde tamir için ekstra ücret çıkıyor mu? 1 aylık sistem.
Aynı sorun bende de var hocam güç kablosundan galiba bilgisayar gençer gamingden geri geliyo bi sıkıntısı yok diye gelince deniycem bi sıkıntı çıkarsa bende iade etmeye çalışıcam. Ayıplı olarak geçer bu arada benim ssd'im de sorunlu çıkmıştı değişim yapılmıştı sistem geldiğinden beri sorunlu.

Intel Core i3 12100F.
ASUS Prime H610M-R D4.

Sistemi sözde politikaları yüzünden iade almazlar ancak değişim yaparlar hocam extra ücret çıkmaz çünkü parçaların garantisi var.

Aynı sorun bende de var hocam güç kablosundan galiba bilgisayar Gençer Gaming'den geri geliyor bir sıkıntısı yok diye gelince deneyeceğim bir sıkıntı çıkarsa bende iade etmeye çalışacağım. Ayıplı olarak geçer bu arada benim SSD'im de sorunlu çıkmıştı değişim yapılmıştı sistem geldiğinden beri sorunlu.

Hocam iadesinde değilimde sorunu umarım çözebillirler.

Hocam benim sistemim iyi bi sistem ancak bende de çok fazla drop giriyordu bundan yolladım bi sıkıntı yok denildi bu süre zarıfında eski pcde de hafif takılmalar oluyordu güç kablosunu değiştirdim şuanlık yok gibi ancak sistem gelince tekrar deneyeceğim yarın gelir muhtemelen.

Biraz daha hesaplı yerlerden alsaydınız keşke hocam itopyanın fiyat politikası çok yüksek .

Yazık olmuş o fiyat. 13kya RX 6600lü sistemler vardı
1660 super ile 3050 eşit değil hocam 1660 ti bazı oyunlarda çok nadir yakalıyor sadece kart gücünde dlss filan katmadan aldıgım dönemde sadece 14k ya rx 6600 vardı o da taksitle 15 16 bine denk geliyordu ve baya driver sorunu vardı şuanda sorun yaşıyan var.

Geri
Yukarı