N11 üzerinden satın alınan Samsung Buds 2 çakma çıktı

Vazgeçtim demek daha mantıklı değil mi? Yani hatalı ürün deyince sanki açıp denenmiş gibi geliyor benim aklıma. Tam emin değilim ama.

Size yanlış ürünü gönderdiklerini belirtmek için hatalı ürün gönderimi daha mantıklı. Açıklama kısmına zaten yazarsınız paketi açmadığınızı.

Açıklamaya direk söyle mi yazayım:
Satın aldığım Samsung Buds 2 kulaklık çakma çıktı. Kutu üzerinde Samsung bandrolü yok, seri numarası ve QR kod bulunmuyor. Bu sebeplen iade etmek istiyorum.

Evet bu şekilde yazabilirsiniz. Ürün herhangi bir şekilde açılmadan iade ediyorum diye ek olarak yazabilirsiniz.

Satın aldığım Samsung Buds 2 kulaklık çakma çıktı. Kutu üzerinde Samsung bandrolü yok, seri numarası ve QR kod bulunmuyor. Ürün kutusunu hiçbir şekilde açılmadan 14 gün içinde koşulsuz iade hakkımı kullanarak iade talebinde bulunuyorum. Bu şekilde yazıp iade talebimde bulunuyorum.

Faturası yok. İade ederken sorun yaratır mı? Sipariş edeli 17 gün oldu. @pawEn @atar1993
N11 ile konuştum faturasızda iade edebiliyormuşum. Zaten içinden fatura da çıkmadı. Şimdi gidip Aras Kargo'ya teslim edeceğim.

Son düzenleme:
Vazgeçtim demek daha mantıklı değil mi? Yani hatalı urun diyince sanki açıp denenmiş gibi geliyor benim aklıma. Tam emin değilim ama.
Vazgeçme hakkı yok, ürün hijyen ürünü. O yüzden hatalı ürün daha mantıklı.

14 gün içinde koşulsuz iade hakkımı kullanmak istiyorum diye de vurgularsa iyi olur. Göz dağı vermek lazım.

Cayma hakkı yok hocam, ürün hijyen koşulları gereği iade edilemez.

Evet ürün çakma, evet iade edebilir ama bu cayma hakkı değil. Satıcı cayma hakkını reddedebilir, ürünün ayıplı olmasını reddemez.

Vazgeçme hakkı yok, ürün hijyen ürünü. O yüzden hatalı ürün daha mantıklı.

Cayma hakkı yok hocam, ürün hijyen koşulları gereği iade edilemez.

Evet ürün çakma, evet iade edebilir ama bu cayma hakkı değil. Satıcı cayma hakkını reddedebilir, ürünün ayıplı olmasını reddemez.
Kutusunu açmadığı sürece hijyen urunuymus yok dezenfekte edilmiş urunmus vesaire ne farkeder. Kutu açıp acmamayla alakalı.

Peki kutuyu acip acmadigimi nasıl anlayacak simdi? Kutuyu acma videom duruyor fakat hiç istemedi video.

Normalde koruma bandı olmak zorunda işte hocam. Bu yüzden sıkıntı diyorum.

Tüketici hakem heyetine başvururken videoyu YouTube'a yükleyip linki PDF'e ekleyebilirsiniz.

Geri
Yukarı