İtopya'dan alınan klavye 2 gündür hazirlanmiyor

LinusFenrir

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 5500 Rx 570 4 GB Gaming x
İtopya'dan klavye aldım fakat 2 gündür ödeme onaylandı kısmında. 2 gündür hazırlanmadı ve ben aldıktan sonra stoktan tükendi ve sadece webte stokta vardı. Şubelerde ürün bulunmuyordu. Az önce klavyenin satıldığı sayfaya baktım ve stokta vardı, 2 saat sonra yine stoktan tükendi. Ben de aldığım klavyenin stokta olduğundan şüpheliyim, sizce stokta mi veya İtopya siparişleri böyle geç mi hazırlıyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
İtopya'dan klavye aldım fakat 2 gündür ödeme onaylandı kısmında. 2 gündür hazırlanmadı ve ben aldıktan sonra stoktan tükendi ve sadece webte stokta vardı. Şubelerde ürün bulunmuyordu. Az önce klavyenin satıldığı sayfaya baktım ve stokta vardı, 2 saat sonra yine stoktan tükendi. Ben de aldığım klavyenin stokta olduğundan şüpheliyim, sizce stokta mi veya İtopya siparişleri böyle geç mi hazırlıyor?

Selam, İtopya müşteri hizmetleri ile görüştün mü?

İtopya'dan 2 hazır sistem satın aldım bugüne kadar 2 sistemde de uzun kargo süreleri yaşadım, bu geçtiğimiz ramazna bayramında gamingentrden hazır sistem aldım cuma günü sipariş verdiğim sistem pazartesi kargoya verildi salı günü kurdum bundan sonra tercihim gaminggentr olacak.

Mail'e cevap vermiyorlar. Aramanız ve sormanız daha sağlıklı olur fakat üstte arkadaşın dediği gibi yoğunluk olmuş olabilir.

İletişimdeki forma göndermiştim aslında. Formlar genelde forms veya maile gittiği için mail olarak hitap ettim. Cevap gelir diye düşünüyorum çünkü bize ulaşın kısmına konulmuş.

stok bir yenileniyor bir tükeniyor hala hazırlanmadı yoğun olsa da bu kadar sürmesi normal mi

Son düzenleme:
İletişimdeki forma göndermiştim aslında. Formlar genelde forms veya maile gittiği için mail olarak hitap ettim. Cevap gelir diye düşünüyorum çünkü bize ulaşın kısmına konulmuş.

stok bir yenileniyor bir tükeniyor hala hazırlanmadı yoğun olsa da bu kadar sürmesi normal mi

Merhaba, normal bir durum değil.

Geri
Yukarı