İtopya'dan alınmış ürünün kargodayken iadesi nasıl yapılır?

Darth Milos

Decapat
Daha fazla  
Meslek
Musteri Temsilcisi
İyi Sosyaller arkadaşlar. Ben İtopya'dan monitör sipariş ettim ve ne yazık ki ürün kargoya verilmişti ben siparişi iptal etmek istediğimde. İtopya ile iletişime geçtim teslim almamamı söylediler. Kargocuya iade olacak geri göndermenizi istiyorum demem yeterli midir? Kusura bakmayın işleyişi bilmediğimden soruyorum :).

İyi sosyaller arkadaşlar. Ben İtopya'dan monitör sipariş ettim ve ne yazık ki ürün kargoya verilmişti ben siparişi iptal etmek istediğimde. İtopya ile iletişime geçtim teslim almamamı söylediler. Kargocuya iade olacak geri göndermenizi istiyorum demem yeterli midir? Kusura bakmayın işleyişi bilmediğimden soruyorum :).

Aynısını depremden dolayı yaşadım ve kargo firmasını aradığım zaman şubeye geldiği zaman geri göndereceklerini söylediler.

Deprem bölgesinde olduğunuz için mi öyle dediler yoksa siz istemediğiniz için mi?

Ben depremden dolayı şehir dışına çıkmıştım kargo firmasını aradığım zaman geri gönderebileceklerini söylediler. Deprem bölgesi olduğumuz içinde böyle yapmış olabilirler emin değilim.

Ben İtopya ile iletişime geçip kargo firması ile görüşüp İstanbul'dan il dışına çıkmadan iletişime geçin yollasınlar dediğimde bana kapıda teslim almamamı söylediler.

Ben depremden dolayı şehir dışına çıkmıştım kargo firmasını aradığım zaman geri gönderebileceklerini söylediler. Deprem bölgesi olduğumuz içinde böyle yapmış olabilirler emin değilim.
Ben de deprem bölgesindeyim de kargom vardı 2 günde il merkeze gelmiş görünüyor benimki de geri gider mi diye merak ettim şimdi.

Yeni konular

Geri
Yukarı