İtopya'dan alışveriş yapılır mı?

Hayır göndermeme gibi bir şey duymadım. Ürün gelme süresi uzun olabiliyor bu bir gerçek. Sıkıntı yaşamadığım için karşılık olarak ne alırsın bilemiyorum ama birçok firmadada olucağı gibi bozuk ürün önce üretici firmaya ardından onaylanınca iade/değişim alırlar ki bu da uzun sürebilir.

Müşteri hizmetleri ise 1 2 saat bekliyoruz işte sıra 80 falan diyenler var diye bir ara denemiştim ve gerçekten öyle oldu 82. sıradayım. D

Kısacası zaman sıkıntın yoksa ve eğer gerçekten uyguna geliyorsa tercih edilebilir.

Monitör gibi sıkıntı çıkaracak, iade süreci doğuracak şeyler harici alabilirsin.Monitör konusunda mediamarkt bile iade de sıkıntılıdır.Sadece amazon öneririm.Ram,kasa,işlemci,anakart vs. rahatlıkla alabilirsin itopyadan kendimde aldım hiç sorun olmadi.

Site güvenilir ancak kargoya verilme süreleri uzun ve müşteri hizmetleri çok sıkıntılı. Ben mouse sipariş ettim. 10 günde kargoya verildi, müşteri hizmetlerine ulaşamadım. Siparişiniz sevk edilmeye hazır derken evime ulaştı kargo, şaşırdım kaldım. Aradan 3 hafta geçti hâlâ sevk edilmeye hazır diyor .

Ben şahsen PC mı oradan aldım 6 ay önce hiçbir sorun çıkmadı bende PC her şeyi güncel bir şekilde geldi montajda da sorun yoktu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…