İtopyadan bilgisayar alırken bir daha düşünün

Hayır bide PC'yi teslim almışsın yani bana neden geri yolluyorsun. Statik elektrik var diyosan hallet gönder ne kadar zamanını alabilir ki? Kargo parasında da ısrarcıysan IBAN verin ödeyeyim. Zaten teslim almışsın. Resimlere baktıysanız arızali ürünün iadesi ücretsiz olarak kabul edilir. Diyor.
Kardeşim "ürünü hasarlı bir şekilde geri göndermeyeceğinizin ve bu hasardan ötürü benim mesul olmayacağımın garantisini veremezsiniz. Bu yüzden dolayı ürünümü bana göndermek yerine destek olun aksi takdirde tüketici hakem heyetine başvuruda bulunacağınızı" net bir tavırla söyleyin.

Ama geç alacaksın kankam..😀

Zaman sıkıntım yok :) Ama bir daha itopyadan asla alışveriş yapmam. Ne zaman müşteri hizmetlerini arasak 30 40 kişi koyuyorlar önümüze. Yalan olduğu çok belli. Bekletiyorlar bile bile...

Zaman sıkıntım yok :) Ama bir daha itopyadan asla alışveriş yapmam. Ne zaman müşteri hizmetlerini arasak 30 40 kişi koyuyorlar önümüze. Yalan olduğu çok belli. Bekletiyorlar bile bile...

Anneme kıyafet sipariş etmiştik, ne istedik ne geldi durumu oldu. Neyse ki iade kabul edildi, çok saçma şeyler oluyor indirim zamanında bir şey almamak en iyisi sanırım.
Bence her mağaza öyle değil şu an indirimden aldığım kıyafeti giyerken bunları yazıyorum tek sıkıntı 2haftada gelmesi oldu.

Arkadaş ben cidden artık ülkeden bir şey almak istemiyorum. İtopya'dan Kasa aldım içinde PSU var. Adamlara mail atıyorum takan yok arıyoruz sıra var. Arkadaşlar 20 30 TL kar edicem diye böyle rezil firmalardan alışveriş yapmayın. Ben artık direk siliyorum en kötü gider yurt dışından alırım. PSU'nun fanı ses yapıyor en son gittim yetkili servise yazdım onlarda fanı sökün gönderin dedi bende çıkartırken yalam oldu çıkmıyor vidaları şimdi onunla uğraşıcam...

Böyle ufak firmalar daha çok kar odaklı olduğu için ellerinden geldiğince çirkeflik yapıyorlar.

Arkadaşlar engel yediğim için yazamadım. Pazartesi günü tüketici hakem heyetine başvuruda bulunacağım bu süreç ne kadar sürer sizce?
Bu süre zarfında kalkıp mağazaya bile gitmeyi düşünüyorum. Moralim bozuk açık söylemek gerekirse. Mağaza yakınlarında bir akrabam oturuyor ona söylesem mağazaya gidip bilgi alabilir mi acaba, verirler mi sizce?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı