İtopya'dan kargo ile alışveriş yapmak

Radagast08

Hectopat
Öncelikle merhaba uzun süredir istediğim bilgisayarı istiyordum ve bunu İtopya'da buldum. Fakat mağazalarına hiçte yakın bir şehirde yaşamıyorum mesafe çok uzak haliyle kargodan getirtmeyi düşünüyorum. İlk defa internetten 3000 TL gibi büyük bir rakamla alışveriş yapacağım için birkaç endişem var. Dilerim siz bunları giderebilirsiniz. Öncelikle kargoda bana gelirken kırılma bozulma olasılığı nedir ? İtopya güvenilir midir ? Adres bilgilerimi en ince ayrıntısına kadar vermeli miyim ? Bu soruları cevaplarsanız çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
İtopya bildiğim kadarıyla şuan piyasada ucuz ( ürüne göre değişebilir ) ve güvenilir iş yapan birkaç firmadan bir tanesi. Bu videoya birkaç ay önce rastlamıştım, belki size yardımcı olabilir :)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İtopya çok güvenilir bir sitedir istanbul E5 üzerindede mağzası bulunmaktadır. Ben şahsen ram aldım UPS firması ile geliyor bırakın ram lerde hasarı kutusu bile çizilmesin diye elinden geleni yapmışlardı.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı