İtopya'dan alışveriş yapmak

atanamayanlar

Centipat
Yer
Gotham
İyi forumlar millet. itopyo.com'dan bir mousepad beğendim kendime. Ama forumda haklarındaki entryleri okuduktan sonra açık konuşalım zerre güvenmiyorum bu adamlara. Bir de yotuberlar sürekli övüyor bunları deli oluyorum harbi güvenmeli miyim? Sipariş versem geri iade durumu olur mu? Kargo ücreti alıyorlar mı? Teşekkür.

Kargo ücreti ve iade şartlarını onlara sormanız lazım fakat güvenilirler herhangi bir sıkıntı çıkartmazlar ürün gönderiminde.

İyi forumlar millet. itopyo.com'dan bir mousepad beğendim kendime. Ama forumda haklarındaki entryleri okuduktan sonra açık konuşalım zerre güvenmiyorum bu adamlara. Bir de yotuberlar sürekli övüyor bunları deli oluyorum harbi güvenmeli miyim? Sipariş versem geri iade durumu olur mu? Kargo ücreti alıyorlar mı? Teşekkür.
Açıkçası ben iki kere RAM ve başka ıvır ıvırlar satın aldım. Gecikme veya başka bi sıkıntı yaşamadım her şey hızlı sorunsuz ve güvenliydi. Kargolar güzelce sarılmış sağlam gönderilmişti.

Açıkçası ben iki kere RAM ve başka ıvır ıvırlar satın aldım. Gecikme veya başka bir sıkıntı yaşamadım her şey hızlı sorunsuz ve güvenliydi. Kargolar güzelce sarılmış sağlam gönderilmişti.

Forumda bu aralar yazanlar oluyor haklarında insan tedirgin oluyor. Geri dönüş için teşekkürler.

Forumları incelerseniz Türkiye içerisinde online veya mağazadan alışveriş yapabileceğiniz bir yer yok. Çünkü o yazıları yazanlara göre müşteri her zaman, her halükarda haklı.
Daha önce itopyadan alışveriş yaptım ve sıkıntı yaşamadım. Çevremde alışveriş yapanlarda yaşamadı.
Adı sanı duyulmamış sitelerden uzak durun ve haklarını bilen bilinçli bir tüketici olmayı unutmayın.

Kargo ücreti ve iade şartlarını onlara sormanız lazım fakat güvenilirler herhangi bir sıkıntı çıkartmazlar ürün gönderiminde.
eyvallah.
Forumları incelerseniz Türkiye içerisinde Online veya mağazadan alışveriş yapabileceğiniz bir yer yok. Çünkü o yazıları yazanlara göre müşteri her zaman, her halükarda haklı.
Daha önce İtopya'dan alışveriş yaptım ve sıkıntı yaşamadım. Çevremde alışveriş yapanlarda yaşamadı.

Dereyi görmeden paçayı sıvamamak lazım. öğrenmiş oldum böylece teşekkürler.

Dostum geçen yaz internet üzerinden pc topladım herhangi bir sıkıntı yaşamadım kargo süreleri biraz uzun sürebilir. Fakat aldığım kulaklığın iadesi için gittiğimde iade edilmesi 1 ayı sürdü ve zorluk çıkardılar habire uğraştırdılar. Parayı alırken alırlar verirken uğraştırırlar bilgin olsun. Monitör alıcam 2 3 güne ama İtopyadan almayı düşünmüyorum. Gidip mağazasından toplarım dersen daha iyi olur İnternet mağazacığılında sorunlular.

Dostum geçen yaz internet üzerinden PC topladım herhangi bir sıkıntı yaşamadım kargo süreleri biraz uzun sürebilir. Fakat aldığım kulaklığın iadesi için gittiğimde iade edilmesi 1 ayı sürdü ve zorluk çıkardılar habire uğraştırdılar. Parayı alırken alırlar verirken uğraştırırlar bilgin olsun. Monitör alacağım 2 3 güne ama İtopya'dan almayı düşünmüyorum. Gidip mağazasından toplarım dersen daha iyi olur İnternet mağazacığılında sorunlular.

Bende olumsuz yorumlar görünce açtım başlığı.hocam zaten Online alışveriş olarak hiçbir zaman büyük topların altına girmem. Mousepad alacağım sadece eğer ki hazır kasa işene girersem dediğiniz gibi mağazalarına bakarım teşekkür ederim.

Bende olumsuz yorumlar görünce açtım başlığı.hocam zaten Online alışveriş olarak hiçbir zaman büyük topların altına girmem. Mousepad alacağım sadece eğer ki hazır kasa işene girersem dediğiniz gibi mağazalarına bakarım teşekkür ederim.
Mouse pad alabilirsin sorun olmaz fakat hepsiburada ya da trendyolun daha güvenilir kargosu ayrıca daha hızlı ve iade gibi süreçlerde trendyol oldukça iyi

Yeni konular

Geri
Yukarı