İtopya'ya ürün garantiye nasıl gönderilir?

Aslan Kedi

Decapat
Makaleler
1
İtopya'dan aldığımız hazır sistemin ekran kartının girişleri çalışmamaya başladı. Sorunun monitörde olduğunu düşünüp ilk HDMI yerine DP kablosu denedik. Aldığımız DP kablosunun tuşu bozuk olduğu için kabloyu çıkartamıyoruz. İki ürünü birleşikken nasıl garantiye gönderebiliriz? İtopya'da garanti başvurusu için link yok. Nasıl garantiye başvurabiliriz? DP kablosunu da İtopya'dan aldık.

0850 259 26 96 bu numarayı arayabilirsin. [email protected] ya da buraya mail atabilirsin.
Tamam teşekkür ederim. Peki iki ürünü ayıramadığımız için birleşik gönderebilir miyiz?
Müşteri temsilcisi falan yok mu sitenin? Arayın yönlendirir sizi onlar.
Tamam teşekkür ederim. Peki iki ürünü ayıramadığımız için birleşik gönderebilir miyiz?

Konuyu hortlatıyorum. Garantiye gönderme süreci nasıl işliyor hocam? Benim de göndermem gerekiyor da.
Dün ben de Monitör gönderdim, yukarıda arkadaşın verdiği numarayı arayıp müşteri temsilcisine bağlanıyorsunuz ve yaşadığınız sorunu dile getiriyorsunuz. Onlar da size bir kargo şubesi için kod veriyorlar. Bu kodu alıp kargo şubesine giderek kodu söyleyip ne için gönderdiğinizi söylüyorsunuz. Onlar da kargoyu kabul edip garantiye yolluyorlar. Şuan benim kargom garanti için yola çıktı, devamını detayları ile ileteceğim. Henüz tecrübe etmedim.

Dün ben de Monitör gönderdim, yukarıda arkadaşın verdiği numarayı arayıp müşteri temsilcisine bağlanıyorsunuz ve yaşadığınız sorunu dile getiriyorsunuz. Onlar da size bir kargo şubesi için kod veriyorlar. Bu kodu alıp kargo şubesine giderek kodu söyleyip ne için gönderdiğinizi söylüyorsunuz. Onlar da kargoyu kabul edip garantiye yolluyorlar. Şuan benim kargom garanti için yola çıktı, devamını detayları ile ileteceğim. Henüz tecrübe etmedim.
Numarayı aradığımda bot çıkıyor karşıma. Siz direkt müşteri temsilcisine nasıl bağlandınız? Mail attım durum için ama hala dönüş yapılmadı. Ben de telefonla bağlanıp durumumu aktarmak istiyorum.

Numarayı aradığımda bot çıkıyor karşıma. Siz direkt müşteri temsilcisine nasıl bağlandınız? Mail attım durum için ama hala dönüş yapılmadı. Ben de telefonla bağlanıp durumumu aktarmak istiyorum.
İlk aradığımda telesekreterden diğer sorunları seçip beni müşteri hizmetlerine bağlamasını bekledim. Müşteri hizmetlerine bağlanmadan önce 30. sıradaydım ve sıramı 1. sıraya gelene kadar bekledim. Sonrasında anlattığım gibidir.

Yeni konular

Geri
Yukarı