iTunes 3194 Hatası

Berhan Kanbur

Kilopat
Makaleler
3
Daha fazla  
iPhone 6s cihazımı iOS 10’a downgrade edecektim imzalar kapanmamıştı fakat; Shift tuşu ile IPSW dosyasını seçiyorum, üst tarafta paket çözümleniyor gibi bir şey doldu ve 3194 hatası verdi. İnternetten araştırdım hosts dosyasına değişiklik yapmak vs. işe yaramadı. iOS 11.1.2 IPSW dosyasını sorunsuz yükleyebildim. iOS 10’a downgrade nasıl yapabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Maalesef iOS 10 için tüm imzalar kapalı durumda. 3194 hatası da bunu gösteriyor.

Download iOS Firmware for iPhone, iPad, iPod Touch, Apple Watch and Apple TV.

Buradan cihazınızı seçerek hangi imzaların açık olduğunu kontrol edebilirsiniz. Tavsiyem en son iOS 11 sürümünü kurmanız. Eğer cihazınız kasıyorsa veya yavaşlık sorunu varsa fotoğraflarınızı ve birkaç önemli bilgilerinizi el ile yedekleyip telefonu restore edin ve ardından yeni bir iPhone olarak açın. Eski yedeği kurmayın. Sadece elle yedeklediğiniz verileri tekrar elle yükleyin. Sorunlar genel anlamda çözülecektir.

Fotoğraflarım iCloud fotoğraf arşivinde eğer yeni bir iPhone olarak kurarsam fotoğraflarım geri gelir mi ? Çünkü bilgisayara kopyala yapıştır yapınca sorunlu aktarılıyorlar. Ve WhatsApp sohbet yedeklerimi geri yükleyebilir miyim ?

3194 hatası veriyor ise çoktan kapanmıştır, maalesef. Çünkü bu hata Apple Server'larından sürüm için onay alınamadığında ortaya çıkar.
Ki iPhone 6'da bile açık değil iken 6S'de açık olması mantıklı değil.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı