İyi bilgisayara iyi Antivirüs

Bu konuda açılan 10.000'ci konu bu sanırım. Ama söyleyelim bir kere daha. Ücretsiz kullanacaksan Panda Cloud ya da Avira kullan. Ya da para verip orijinal Kaspersky ya da Norton Internet Security al.

Yorumlar için teşekkürler TTNET'li değilim bu arada :)

Tamam Windows Defender kendini devre dışı bırakacak... Bir Free antivirüs + Malwarebytes mı kullanmalıyım ? Antivirüs malware engellemiyor herhalde :)

Siz Avira ve Bitdefander motorlarını açarak Qihoo 360 total security kullanın. Ücretsiz olarak en iyi korumayı sağlayacaktır. Malwarebytes aktif olarak değil de tarama amaçlı kullanabilirsiniz.

Konu çok uzuyor cidden herkese göre iyi bir virüs programı vardır. Bana göre şu bana göre bu diye herkes yorum atmış ben şimdi hangisini seçeyim :( Testlere bakıyorum bazı siteler Avast diyor , bazıları Avira , bazıları AVG ... Yani çok muallakta kaldım :(

Ücretsizlerden kullanacaksan Panda Cloud ya da Avira kullan. Diğerlerine yönelme. Parayla alacaksan zaten onlar belli.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı